oyun oynarken pc kapanıyor

yiid0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımla oyun oynarken aniden kapanıyor ilk ekran gidiyor sonra pc kendini yeniden başlatıyor ama sadece oyun oynarken alıyorum bu hatayı
format attım ama yine de düzelmedi yardım edin .

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959
yiid0' Alıntı:
Bilgisayarımla oyun oynarken aniden kapanıyor ilk ekran gidiyor sonra pc kendini yeniden başlatıyor ama sadece oyun oynarken alıyorum bu hatayı

PC kaç yillik. Sistem özellikleri neler?  Ve hangi oyunlarda bu sorunla karsilasiyorsun?

KS

yiid0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pcüstadı77' Alıntı:
yiid0' Alıntı:

PC kaç yillik. Sistem özellikleri neler?  Ve hangi oyunlarda bu sorunla karsilasiyorsun?
PC i alalı 3 sene oldu hocam , i5 2500, gtx 750 ti 4gb, 8 gb ram , 350 gb hdd , 120 gb ssd . hata aldığım oyunlar pes 2021 , fifa 2019 ve gta 5 hocam

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Cvp: oyun oynarken pc kapanıyor

Eğer ısınmadan kaynaklı bir kapanma değil ise kesinlikle bios ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959
yiid0' Alıntı:
Pcüstadı77' Alıntı:
PC i alalı 3 sene oldu hocam , i5 2500, gtx 750 ti 4gb, 8 gb ram , 350 gb hdd , 120 gb ssd . hata aldığım oyunlar pes 2021 , fifa 2019 ve gta 5 hocam

GTA 5' i hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Ve sistemi hazır olarak mı aldınız yoksa kendiniz mi topladiniz? Ayrıca ne zamandan beri bu hatayı aliyorsunuz? Daha önce böyle birşey varmıydı?

KS

yiid0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pcüstadı77' Alıntı:
yiid0' Alıntı:

GTA 5' i hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Ve sistemi hazır olarak mı aldınız yoksa kendiniz mi topladiniz? Ayrıca ne zamandan beri bu hatayı aliyorsunuz? Daha önce böyle birşey varmıydı?
gta 5 i düşük ayarlarda oynuyorum . Evet sistemi hazır aldım . 2 gündür bu hatayı alıyorum daha önce hiç yaşamadım

MuhammedColaker' Alıntı:
Eğer ısınmadan kaynaklı bir kapanma değil ise kesinlikle bios ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum.
daha önceden de çok ısınıyordu ama kapanmıyordu 95 leri gördüğümü hatırlıyorum

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

95 derece işlemciniz için ciddi bir sıcaklık , kasanızın hava akışı ne durumda ? Ön panel mesh mi yoksa cam mı ? . Bir termal macun yenilemesi ve kasa toz temizliği yapın tekrar bakalım duruma .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

MSI Afterburner ile oyun için sıcaklıklar , frekanslar dahil CPU ve GPU kullanımlarını gösteren FPS ve RAM kullanımı dahil oyun içi birkaç SS alıp paylaşın. Sıcaklık biraz fazla yüksek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri