Oyun Oynarken Yanık Kokusu Gelmesi

Blue Life

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Merhaba arkadaşlar.
Sistemi yeni topladım. Normal kullanımda bir sıkıntı yok. Ama oyun oynadığım zaman bir yanık kokusu geliyor sanki. Sistemin yeni olmasından kaynaklı mıdır yoksa yanlış bir durum mu vardır? Ekran kartı üzerindeki şeffaf poşetleri söktüm.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Merhaba arkadaşlar.
Sistemi yeni topladım. Normal kullanımda bir sıkıntı yok. Ama oyun oynadığım zaman bir yanık kokusu geliyor sanki. Sistemin yeni olmasından kaynaklı mıdır yoksa yanlış bir durum mu vardır? Ekran kartı üzerindeki şeffaf poşetleri söktüm.
hocam klavye mouse kulaklık vs ekipmanların plastiğinden geliyor olabilir bir bakın derim

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Merhaba arkadaşlar.
Hocam hepsini söktüğünüze emin misiniz belki biryerde unutmuşsunuzdur. Çünkü yanık kokusu pek normal değil

KS

Blue Life

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Hocam hepsini söktüğünüze emin misiniz belki biryerde unutmuşsunuzdur. Çünkü yanık kokusu pek normal değil
Arka plakadakini söktüm. Soketlerdekini söktüm. Fan üzerindekileri söktüm. Başka bir yerinde göremedim.

Kasa fanı üzerindeki bu etiketler kokabilir mi?

20230129_225847.jpg

KS

Blue Life

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
sanmam hocam ekipmanlarınızın kokmadığından eminmisiniz
Hocam oyundayken kasayı açtım öyle aşırı bir koku yok. Kokladım ama tam yerini saptayamadım. Sanki soğutucudan geliyor gibi. En baştan bir kontrol edeyim en iyisi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri