OYUNCU KLAVYE ÖNERİSİ

Özgür Özer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Marka tercihim Steel Series Mouse olarak Rival 710 Kullanıyorum bu Mouseye Denk Klavye önerilerinizi bekliyorum..

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Marka olarak yine SS mi olacak? Ayrıca bütçe nedir?

Eğer klavyede mekanik istiyorsanız anahtar tercihiniz nedir? Blue (Sesli) , Red (Orta sesli) veya optik anahtar?

KS

Özgür Özer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçem 500 ila 1000 Tl Arası ve Anahtar Tercihim Red (Orta Sesli) Mekanik Klavye Ve RGB Destekli Aldığımda Keşke üst segment alsaydım demiceğim bir klavye İstiyorum

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Blackwidow Elite bu iki ürünle kıyasta bence geride kaslıyor hız konusunda yani switch bakımından corsair ve asus ile çok farklı çünkü kendi switchlerini kullanıyor ve daha sesli eğer red switch istiyorsanız bu ürün size daktilo gibi gelecektir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Green switch o kadar iyi değil. Blackwidow elite önermem. TUF K7 den iyisi yok dediğim gibi anahtar yapısı ve klavye özellikleri Fiyat oranlamasında.

KS

Özgür Özer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Corsair K68
Sizin Kendi Kanalınızın incelemesi arkadaşlar Bu Klavye'yi Çok Beğendim.. Alın derseniz direk alırım..
Az Çok Anlamışsınızdır ben biraz Corsair Manyağıyım :))

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Corsairin en üst segment klavyesi K95 Mx Speed Platinum klavyesidir.Üzerine henüz klavye çıkarmadılar bizzat kendim kullanıyorum ve gayet kaliteli tuşlarının tepkimeleri çok iyi.Red switch kadar sesli.Bu modelin birde brown switch modeli var ama onun switchlerini önermem standart switch ama bu klavyeye bütçeniz yetmeyeceği için size önerdiğim k70 vey Uğur Bey’in önerdiği TUF k7 yi alın.Switch farkları size öne geçirir.K70 için attığım klavyede switch MX Speed yani daha hızlı tercih sizin.K68 in üst modeli k70 zaten.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ya K95 yada K70 mk2 alın Corsair alacaksanız. Ben size daha yeni bir teknoloji olan Optik anahtarlı ASUS TUF K7 ürününü önerdim hem çok çok daha hızlı bir mekanik klavyedir hemde 2 kat daha uzun ömürlüdür ama ille Corsair alacaksanız önerdiğim ürünleri K95 yada K70 mk2 alın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri