Oyuncu Koltugu Önerisi

trambo423

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar merhaba son zamanlarda oyuncu koltuğu arıyorum gözümde 2 tane koltuk var karar veremedim hala lütfen tavsiye verrbilir misiniz boy 1.80 130 kiloyum diğeri de hawk fotoğraftakiler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-23-23-02-38-187_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-23-23-02-38-187_com.android.chrome.jpg
    490.7 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2023-10-23-23-05-37-950_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-23-23-05-37-950_com.android.chrome.jpg
    463.5 KB · Görüntüleme: 32

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Xprime genel olarak sevmiyorum hocam bel kısmında çok boşluk oluyor tam sarmiyor vücudu zamanla belde ağrı yapıyor o yüzden hiç beğenmediğim koltuk markası. Tabiki kişiden kişiye değişir. Hawk gayet güzel hawk fab modellerine de bakabilirsiniz 4.5k civarı. Exvega Andromeda modelini de öneririm bir buçuk yıldır onu kullanıyorum ona da bakın belki begenirsiniz

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Xprime genel olarak sevmiyorum hocam bel kısmında çok boşluk oluyor tam sarmiyor vücudu zamanla belde ağrı yapıyor o yüzden hiç beğenmediğim koltuk markası. Tabiki kişiden kişiye değişir. Hawk gayet güzel hawk fab modellerine de bakabilirsiniz 4.5k civarı. Exvega Andromeda modelini de öneririm bir buçuk yıldır onu kullanıyorum ona da bakın belki begenirsiniz
Exvega dan memnun musun ben de o modeli almayı düşünüyordum nasıl rahat mı uzun süreli pc başında kalan birisiyim 10 saat falan

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Arkadaşlar merhaba son zamanlarda oyuncu koltuğu arıyorum gözümde 2 tane koltuk var karar veremedim hala lütfen tavsiye verrbilir misiniz boy 1.80 130 kiloyum diğeri de hawk fotoğraftakiler
Hawk kullanan bir arkadaşım var memnun olduğunu söylüyor

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
363
Fotoğraftakiler güzel gibi görünüyor ancak böyle şeyler görüntüden anlaşılmaz. Ya kullanan birinin tavsiyesine bakmak lazım ya da en iyisi mağazada gidip denemek lazım.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
hocam sizde benim gibi yapılısınız bende 1.98 boyunda ve 125kgyim bütçe sorununuz yoksa XDrive almanızı öneririm bizi taşıyanların başında geliyor Evga olabilir kendi kullandığım Rampage koltuğum var fakat aldıktan sonra servisi ile iletişime geçip ağıırlık amatösörü almanızı tavsiye ederim bana ücretsiz vermişlerdi Xprime gibilerine bulaşmayın altımızda kırılıyor :D

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Exvega dan memnun musun ben de o modeli almayı düşünüyordum nasıl rahat mı uzun süreli pc başında kalan birisiyim 10 saat falan
bende uzun süre oturuyorum yeri gelıyor proje vs varken 10-12 saat durdum yaslanarak oturuyorum hep belim ve boynum için cok rahat gercekten bu olmasa coktan yamulurdum (bu tarz koltuklar). kolcak kısımları süngerli hawk plastıktı çok basit geldi gözüme o kadar para verıyorum kolcakların üstü plastık hiç içime sinmedi alırken. kumaşı alcantara kimi beğenir kimi beğenmez ben çok beğendim yumusak baya. bel kısmı hawk ve xdrive xprime vs markalara göre daha kapalı. bel birleşme kısmı diğer markalarda daha acık gözukuyor xdrive denedim ve rahatsız etti belimin altı boşluklu oluyordu ( şöylede bişey var bazıları tam montaj edemıyor bütün markalar için gecerli bel ile oturağın birleişiminde boşluk oluyor). 1,5 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım herşeyi ile memnunum ses gicirtı da yapmadı bende illa ki yaşayan vardır doğasında var koltukların. ayaklarımı masaya uzatıp bağdaş kurup hertürlü oturdum 95kıloyum hiç bana mısın demedi. bel ile koltuga bağlanma yerinde kalın tek parca demir var direk baya sağlam gözukuyor eğil kalkarda sorun yaşatmıyor. istanbul ve ankarada şubeleri var canlı bakıp test edip alabilirsiniz daha ffaydalı olur

mmodahl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Deri koltuk kullanan biri olarak bir tavsiye veriyim bu tür koltuklarda deriye kesinlikle bulaşmayın çok fazlaca ter atarsınız uzun süreli kullanımda yazın işin içinden çıkılmıyor zaten o ayrı bir mesele şuanda bende koltuk bakmaya başladım bu meseleden ötürü halihazırda sağlam bir koltuğum olsada

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri