Oyuncu Koltuğu Önerisi

Vuraloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar oyuncu koltuğu alıcam ama şu 3 model arasında kaldım hangisini almalıyım

Cougar Armor S vs Cougar Armor Titan Pro vs hp omen citadel

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Merhabalar oyuncu koltuğu alıcam ama şu 3 model arasında kaldım hangisini almalıyım

Cougar Armor S vs Cougar Armor Titan Pro vs hp omen citadel
Bu 3 tanesi arasından tercih yapacaksan gözün kapalı Citadel tercih edebilirsin. 3 yıldır ofiste kullanıyorum (100-105 kilo civarındayım) ve hala ilk günkü gibi.

KS

Vuraloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu 3 tanesi arasından tercih yapacaksan gözün kapalı Citadel tercih edebilirsin. 3 yıldır ofiste kullanıyorum (100-105 kilo civarındayım) ve hala ilk günkü gibi.
Bende ilk onu düşündüm hocam ama şuan sadece 1 satıcı da var 19.999 tl

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Bende ilk onu düşündüm hocam ama şuan sadece 1 satıcı da var 19.999 tl
Ben Türkiye'de yaşamıyorum, benim aldığım fiyat 350 Euro civarındaydı, şuan tekrar baktım yine 350 euro civarında satılıyor. Türkiyedeki vergilendirmeleri vb. düşünürsek fiyat çok anormal görünmüyor bence. Ama tabii daha önce satın almış olan arkadaşlar da aydınlatırsa iyi olur. Bu arada Türkiye'de Secret Lab, Anda ve Noble markaları var ise onlardan da tercih edebilirsin.

KS

Vuraloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben Türkiye'de yaşamıyorum, benim aldığım fiyat 350 Euro civarındaydı, şuan tekrar baktım yine 350 euro civarında satılıyor. Türkiyedeki vergilendirmeleri vb. düşünürsek fiyat çok anormal görünmüyor bence. Ama tabii daha önce satın almış olan arkadaşlar da aydınlatırsa iyi olur. Bu arada Türkiye'de Secret Lab, Anda ve Noble markaları var ise onlardan da tercih edebilirsin.
Stok olmadığından dolayı hocam o fiyat galiba 1 ay önce 10.999 tl idi stok gelirse 12-13 bine felan tercihim hp omen olacak

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Stok olmadığından dolayı hocam o fiyat galiba 1 ay önce 10.999 tl idi stok gelirse 12-13 bine felan tercihim hp omen olacak
Çok iyi tercih, umarım bir an önce gelir de alırsınız. Çok rahat ve keyifli.
film1142.jpeg

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
bu koltuğu aldım hocam 2 gün önce 15 bine düşmüştü beklemek istemedim aldım
Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullan. Yıllarca sorunsuzca kullanırsın, zaten kalitesinden dolayı parasını rahat rahat karşılıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri