Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisinde Bulunur Musunuz?

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Hawk ın kendi sitesinden aldım bende hala durumu kavgoya verilmek üzere hazırlanıyor durumda. Teslimat süresi 4-10 işgünü olması biraz sıkıntılı bence. Geç kargodan 1 puan kırıcam ben şahsen.
Ayriyeten şöyle bi durumda var kargo şirketi kargoyu bina önünde bırakıyor. İş günü yapılacağı için kargo teslimatı ben evde olamıcam evde sadece annem olcak mecbur o çıkarıcak yukarı. Burdan da 1 puan kırarım. Bina önünde bırakan kargo şirketi evet ama Hawk da bu kargo şirketiyle çalışıyor sonuçta bile bile.
Yani kısacası benim puanım daha ürünü görmeden 3 yıldız şimdilik. Üründen sonra inşallah daha da düşmez.
Dagitimda suan. Bir kac saat icinde elimde olur.
Hawk ın kendi sitesinden aldım bende hala durumu kavgoya verilmek üzere hazırlanıyor durumda. Teslimat süresi 4-10 işgünü olması biraz sıkıntılı bence. Geç kargodan 1 puan kırıcam ben şahsen.
Ayriyeten şöyle bi durumda var kargo şirketi kargoyu bina önünde bırakıyor. İş günü yapılacağı için kargo teslimatı ben evde olamıcam evde sadece annem olcak mecbur o çıkarıcak yukarı. Burdan da 1 puan kırarım. Bina önünde bırakan kargo şirketi evet ama Hawk da bu kargo şirketiyle çalışıyor sonuçta bile bile.
Yani kısacası benim puanım daha ürünü görmeden 3 yıldız şimdilik. Üründen sonra inşallah daha da düşmez.
Ben teslim aldim ve kurulumunu yaptim.

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Benim ürün daha yeni kargoya verildi. Muhtemelen kargoda 2 gün sürer

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Ya biraz koku var yeni oldugundan sanirim biraz rahatsiz etti onun disinda guzel gibi
Kumaş, sünger, mekanizma ve içindeki yağlar falan tabi şimdi yeni olduğundan bi süre koku yapması normaldir. 1-2 güne geçer heralde çok rahatsız ediyorsa arka sırt kısmına biraz parfüm fıslat rahat edersin.
Hayırlı olsun bu arada :)

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Kumaş, sünger, mekanizma ve içindeki yağlar falan tabi şimdi yeni olduğundan bi süre koku yapması normaldir. 1-2 güne geçer heralde çok rahatsız ediyorsa arka sırt kısmına biraz parfüm fıslat rahat edersin.
Hayırlı olsun bu arada :)
Tesekkur ederim sanada simdiden hayirli olsun gule gule kullan.
Ya acikcasi beklentimi karsilamadi ama bugun biraz test edeyim belki fikrim degisir 🙄

Bastain

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hadi hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza diyelim :) Yorumlarını bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri