Oyuncu Koltuğu Ve Masa Tavsiyesi

Cansuafang

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar selamlar,

@ugur.gozaydin hocamın tavsiyesi ile güzel bir sistem topladık. Bu ihtiyaç doğrultusunda pc başında çok fazla vakit geçiren 1.91 boy 95 kilo ağırlığında Bi adam olarak. Şöyle rahat,sağlam fiyatının hakkını fazlasıyla veren Bi koltuk arıyorum çok model çok marka var bana bu konuda tavsiye verebilirmisiniz.ışıklı mıcık görünüş hiç umrumda değil sadece rahat ve sağlam olması aradığım özellik. Bütçem 2k

Masa olarak ta şunu düşünüyorum hem fiyat açısından hem yorumlardan çok ideal duruyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sistemi umarım uzun yıllar boyunca hayırlısıyla sorunsuz kullanırsınız.

Gaming Sandalye için biraz bakayım piyasaya öneri yaparım.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Hocam fiyatı yükseltme şansınız varsa 2500 tl Hawk Fab v6 var 3000 tl zio fabric var 2000 e koltuk bildiğim kadarıyla yok en ucuzu 2200 rampage x itopyanın çıkardığı koltuk var

KS

Cansuafang

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar və uğur hocam cevaplar ve seçenekler için çok teşekkür ederim şuan işteyim eve geçince inceleyip Bi seçim yapacam

KS

Cansuafang

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ceremical 160 cm masayı aldım hocam.. Koltuğa ise bayıldım mm tek kelimeyle okudukça çoştuk direk sipariş ettim iyi ki varsınız hocam. @ugur.gozaydin hocam sizce bu ceremical 160 cm olan masa sallanırmı?
Bir hocam hediye gelen 3070 ti kartı suan ki pc taksam uyar mı çalışır mı yoksa sıkıntı mı olur hem sök tak yapıp tüm pc biraz tecrübe edinmek istiyorum yerine gelecek sistem için hemde 3070 ti denemek istiyorum.

Anakart= Gigabyte GA-A320M-HD2-CF
Operating System= Windows 10 Home Single Language 64-bit (10.0, Build 19043) (19041.vb_release.191206-1406)
Language= Turkish (Regional Setting: Turkish)
İşlemci= AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
Ram= Adata DDR4 3000 2 OZ 2x8 GB
DirectX Version= DirectX 12
Ssd= Samsung SSD 860 EVO 250GB
Hard disk= Seagate Barracuda 1TB
Ekran kartı= Radeon RX 590 Series
Monitor Model: MG248
Chip type: AMD Radeon Graphics Processor (0x67DF)
Device Problem Code: No Problem
Driver Problem Code: Unknown
Display Memory: 16338 MB
Dedicated Memory: 8170 MB
Shared Memory: 8167 MB

Model: Samsung SSD 860 EVO 250GB
Seagate Barracuda 1TB

1080p monitör

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ceremical 160 cm masayı aldım hocam.. Koltuğa ise bayıldım mm tek kelimeyle okudukça çoştuk direk sipariş ettim iyi ki varsınız hocam. @ugur.gozaydin hocam sizce bu ceremical 160 cm olan masa sallanırmı?
Bir hocam hediye gelen 3070 ti kartı suan ki pc taksam uyar mı çalışır mı yoksa sıkıntı mı olur hem sök tak yapıp tüm pc biraz tecrübe edinmek istiyorum yerine gelecek sistem için hemde 3070 ti denemek istiyorum.

Anakart= Gigabyte GA-A320M-HD2-CF
Operating System= Windows 10 Home Single Language 64-bit (10.0, Build 19043) (19041.vb_release.191206-1406)
Language= Turkish (Regional Setting: Turkish)
İşlemci= AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
Ram= Adata DDR4 3000 2 OZ 2x8 GB
DirectX Version= DirectX 12
Ssd= Samsung SSD 860 EVO 250GB
Hard disk= Seagate Barracuda 1TB
Ekran kartı= Radeon RX 590 Series
Monitor Model: MG248
Chip type: AMD Radeon Graphics Processor (0x67DF)
Device Problem Code: No Problem
Driver Problem Code: Unknown
Display Memory: 16338 MB
Dedicated Memory: 8170 MB
Shared Memory: 8167 MB

Model: Samsung SSD 860 EVO 250GB
Seagate Barracuda 1TB

1080p monitör
Yardımım dokunduysa ne ala.

Ürünleri internetten kontrol ettim kullanıcı yorumu olarak bir sorun belirten yok. Ayrıca ürün resimdeki siyah olan kısımlar olarak komple 25x35mm metal profilden yapılmış ki bu üst paneli tutan kısım içinde geçerli. Kolay kolay sallanmaz ki üzerinde de 18mm kalınlığında Suntalam kullanmışlar ki oda sağlamlık olarak iyi. Bir problem çıkacağını sanmıyorum.

Ekran kartı o sistemde sorunsuz çalışır, problem yok.

clopy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Ceramical 160cm olan masanın beyazını ben de kullaniyorum. Yaklasik 1 sene falan oldu. Herhangi bir sıkıntısı olmadı.

KS

Cansuafang

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar. Uğur hocam elim ayağım oldunuz valla bu süreçte her eve sizden bitane lazım :)) başka sorum yoktur çok sağolun..

Alpha07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ceramical 160cm olan masanın beyazını ben de kullaniyorum. Yaklasik 1 sene falan oldu. Herhangi bir sıkıntısı olmadı.
Peki masa sağlammi dostum ortalama 70 kg bı insan masaya çıksa masa ortadan ikiye ayrılır mı.

clopy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Peki masa sağlammi dostum ortalama 70 kg bı insan masaya çıksa masa ortadan ikiye ayrılır mı.
Kırılmaz muhtemelen hocam, tahtanın altında demirden destekler var boydan boya uzanan, ayni sekilde yan kenarlarda da var.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Arkadaşlar selamlar,

@ugur.gozaydin hocamın tavsiyesi ile güzel bir sistem topladık. Bu ihtiyaç doğrultusunda pc başında çok fazla vakit geçiren 1.91 boy 95 kilo ağırlığında Bi adam olarak. Şöyle rahat,sağlam fiyatının hakkını fazlasıyla veren Bi koltuk arıyorum çok model çok marka var bana bu konuda tavsiye verebilirmisiniz.ışıklı mıcık görünüş hiç umrumda değil sadece rahat ve sağlam olması aradığım özellik. Bütçem 2k

Masa olarak ta şunu düşünüyorum hem fiyat açısından hem yorumlardan çok ideal duruyor
Hocam hayırlı olsun. Masa olarak yukarıda paylaşılan ürünlerin bir kaç tanesini inceledim. Masanın genişliği yer müsaitliğine göre bakabilirsin fakat derinlik kısmı çok önemli. Aksi durumda yani 60cm'lik bir masa aldığında monitörü düz konumlandırdığında klavye ve için geniş bir alan olmayacak. Alacağın masanın bence en makul olanı 60cm üstü olmalı. Aynı hatayı ben yaptım biraz pişmanım fakat masa hoşuma gittiği için şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum. benim masa Bofigo 60x120

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Hawk sandalyeleri oneriyorlar genel ama piyasaya hakim değilim. Masa olarak hocam costurmus zaten . Oda musaitse buyuk ve genis almani oneririm her zaman fazlasi iyidir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri