oyuncu koltuğu

Onurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

şu koltuk nasıl herhangi bir tavsiyeniz var mı ya da farklı önerebileceğiniz bir koltuk

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Koltuğa biraz yavaş oturulması lazım eğer Hızlı ve Zıplayarak oturulursa kırılabiliyor tekerleri ofis de 2 adet kırık var sadece Stajyerler oturuyor ben dahil :D
ve Bütçe belirtebilir misiniz öneri için ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yorumlardan yola çıkarak alınabilir gibi görünüyor aslında. Çok bilgi sahibi olmadığım için öneri yapamayacağım. @KafadanKontak belki yardımcı olabilir.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537

şu koltuk nasıl herhangi bir tavsiyeniz var mı ya da farklı önerebileceğiniz bir koltuk
Bu paraya alınabilecek pek bir sandalye de kalmadı ne yazık ki bu piyasada.

Yorumlar falan da iyi gibi duruyor, bence denenebilir.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Koltuğa biraz yavaş oturulması lazım eğer Hızlı ve Zıplayarak oturulursa kırılabiliyor tekerleri ofis de 2 adet kırık var sadece Stajyerler oturuyor ben dahil :D
ve Bütçe belirtebilir misiniz öneri için ?
:D O şirketle staj sonrası bir daha görüşmemek üzere yolları ayırın bence hocam

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Yorumlardan yola çıkarak alınabilir gibi görünüyor aslında. Çok bilgi sahibi olmadığım için öneri yapamayacağım. @KafadanKontak belki yardımcı olabilir.
Fiyatına göre gayet rahat bir koltuk olacağını düşünüyorum. Kırılırsa da tekerlekleri standart olduğu için kırıldıkça daha sağlam metal malzemelilere geçiş yaparsın. İdare ettiği kadar etsin. Oturma tarafı keşke tamamen kumaş olsaydı. Özellikle şortla falan oturduğunda veya sıcakta baldır tarafına gelen deri kısım hem terletecek hem de çabuk deforme olacaktır. Sırt için zaten bel destek yastığı kesinlikle öneririm. Ortopedi rarhatlık ve uzun süreli konfor açısından çok önemli. Ben de oyuncu koltuğu kullanıyorum ama özellikle keten örme kumaş aldım. Hem dayanıklı, hem de hava alan terletmeyen hava geçiren bir dokusu var.

bütçeni biraz artırabilirsen şu tarz bir koltuk uzun vadede daha çok rahat ettirecektir seni.

Bel yastığı olarak da benim de kullandığım şu yastığı kesinlikle tavsiye ederim:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri