Öneri Oyuncu Koltuğu

nickbasit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Herkese iyi günler Max 4k bütçem var koltuk için baktiğim bazı modeller

Şimdi arada Bin TL gibi fark var o farkı vediğime değer mi bide hawkın V1-V4-V5-V6 bunlar en bariz farkları neler yardımcı olursanız çok sevinirim.
Gönlüm biraz Hawktan yana :)

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52

Şimdi arada Bin TL gibi fark var o farkı vediğime değer mi bide hawkın V1-V4-V5-V6 bunlar en bariz farkları neler yardımcı olursanız çok sevinirim.
Valla Hocam Bende Hawk Fab V4 Var Özelliklerini Sitesinden Bakarsaniz Sizin için biraz daha iyi olur. Valla bazen günde yaklaşık 10 saat oturdugum Oluyor Hiç Rahatsizlanma Olmuyor Rahat. Tek Sorunum Boyun Yastığı Bana Göre Üstte tam Dik Oturursa sıkıntı Çıkartmaz Boy:1.83

KS

nickbasit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Valla Hocam Bende Hawk Fab V4 Var Özelliklerini Sitesinden Bakarsaniz Sizin için biraz daha iyi olur. Valla bazen günde yaklaşık 10 saat oturdugum Oluyor Hiç Rahatsizlanma Olmuyor Rahat. Tek Sorunum Boyun Yastığı Bana Göre Üstte tam Dik Oturursa sıkıntı Çıkartmaz Boy:
Valla Hocam Bende Hawk Fab V4 Var Özelliklerini Sitesinden Bakarsaniz Sizin için biraz daha iyi olur. Valla bazen günde yaklaşık 10 saat oturdugum Oluyor Hiç Rahatsizlanma Olmuyor Rahat. Tek Sorunum Boyun Yastığı Bana Göre Üstte tam Dik Oturursa sıkıntı Çıkartmaz Boy:1.83
Hocam bu diğer v serilerinde kumaşın modelimi farklı biliyosanız soyleyebilirmisiniz ?

Valla Hocam Bende Hawk Fab V4 Var Özelliklerini Sitesinden Bakarsaniz Sizin için biraz daha iyi olur. Valla bazen günde yaklaşık 10 saat oturdugum Oluyor Hiç Rahatsizlanma Olmuyor Rahat. Tek Sorunum Boyun Yastığı Bana Göre Üstte tam Dik Oturursa sıkıntı Çıkartmaz Boy:1
Şimdi

Şimdi diğer v modellerinde kumaşın modelimi farklı gri olanda hoşuma gitti baya biliyosanız söylerseniz sevinirim:)

KS

nickbasit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Bide bu Xdrive var kararsız kaldım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri