Soru Oyuncu Koltuğu

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
selamlar oyuncu koltuğu alıcam hawk istiyorum kullanan varmı rahatmı merak ediyorum yardımcı olabilecek varmı veya önerisi olan varmı 7000 civarı bütçe var ancak kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri söylerseniz sevinirim onlarıda değerlendirebilirim

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Zio gaming sitesinden bakmanıda tavsiye ederim whatsap destek hatları var oraya nasıl birşey istiyosun günde kaç saat pc başında vakit geçiriyorsun boyunu kilonu yazıyorsun onlar sana en uygun olanı sölüyor uzun yıllar kullanabilirsin tavsiye ederim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
selamlar oyuncu koltuğu alıcam hawk istiyorum kullanan varmı rahatmı merak ediyorum yardımcı olabilecek varmı veya önerisi olan varmı 7000 civarı bütçe var ancak kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri söylerseniz sevinirim onlarıda değerlendirebilirim
Boy kilo?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
541
amazondaki hawklarda indirim vardı bittimi bilmiyorum

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118
hawk fab serisi güzel kullanıyorum ama önermem zio da en az hawk kadar iyidir

KS

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hawk fab serisi güzel kullanıyorum ama önermem zio da en az hawk kadar iyidir
zio çok dandik duruyor kanka resmi yerlerdeki koltuklar gibi duruyor daha şık sade bir şey istiyorum hawk alıcakdım neden hawk önermiyorsun eksilerini söylermisin

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118
zio çok dandik duruyor kanka resmi yerlerdeki koltuklar gibi duruyor daha şık sade bir şey istiyorum hawk alıcakdım neden hawk önermiyorsun eksilerini söylermisin
fab serisi rahat güzel ama bel desteği belli bi süre sonra sırt kısmı ve oturma kısmının arasındaki boşluğa giriyor sürekli çok sinir ediyor bu beni eğer alabilecekseniz future serisinden alın derim fab almaya yetiyosa paranız o boşluk boyutunda sünger kestirin oraya koyun ben öyle bi çözüm buldum

KS

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
fab serisi rahat güzel ama bel desteği belli bi süre sonra sırt kısmı ve oturma kısmının arasındaki boşluğa giriyor sürekli çok sinir ediyor bu beni eğer alabilecekseniz future serisinden alın derim fab almaya yetiyosa paranız o boşluk boyutunda sünger kestirin oraya koyun ben öyle bi çözüm buldum
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CXT1...1FXD5ETM&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it şundan alıcakdım bu ne fab nede future yazıyor hangisi bilmiyorum

boy 178 falan kilo 65

https://www.trendyol.com/xdrive/ank...yah-p-5751554?boutiqueId=61&merchantId=538804

gezinirken şu üründen buldum buna daha önce internet kafede oturmuştum ve beğenmiştim ancak kumaş olanını mı yoksa deri olanını mı tercih etmeliyim bilmiyorum deri terletir diyorlar ancak kumaş olanda çok rahatsız duruyor sanki yakıcakmış gibi duruyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CXT1...1FXD5ETM&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it şundan alıcakdım bu ne fab nede future yazıyor hangisi bilmiyorum

boy 178 falan kilo 65

https://www.trendyol.com/xdrive/ank...yah-p-5751554?boutiqueId=61&merchantId=538804

gezinirken şu üründen buldum buna daha önce internet kafede oturmuştum ve beğenmiştim ancak kumaş olanını mı yoksa deri olanını mı tercih etmeliyim bilmiyorum deri terletir diyorlar ancak kumaş olanda çok rahatsız duruyor sanki yakıcakmış gibi duruyor
O serinin adi fame

KS

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

burakk328i

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
corsair tc100 tavsiye edebilirim kendimde onu kullaniyorum

decameron09

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
zio lınk atabılcek var mı kullanan bende hwak fame serısını cok begendım ama kotu yorumlar okudum bılemedım karasızım bende

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Arkadaşlar zio alabilirsiniz tekrardan dediğim gibi uzun yıllar götürür pişman olmazsınız hangi modelini alıyım dersenizde whatsapp destek hatları var onlara ne için kullanıcağınızı boyunuzu kilonuzu yazın size uygun olanı öneriyorlar

decameron09

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Arkadaşlar zio alabilirsiniz tekrardan dediğim gibi uzun yıllar götürür pişman olmazsınız hangi modelini alıyım dersenizde whatsapp destek hatları var onlara ne için kullanıcağınızı boyunuzu kilonuzu yazın size uygun olanı öneriyorlar
sen hangı koltugu kullanıyorsun hawk mı zıo mu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri