Öneri Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba,

Hayatinin 4 yilini japon pazarindan aldigi kablolu kulaklikla gecirmis biri olarak, hocam artik kulaklarimizin pasi silinmesin mi be :D
Genelde fps oyunlari oynuyorum, iyi ses kasabilecegim ses kalitesi de guzel olan masaustu icin kullanabilecegim bir kulaklik onerebilir misiniz? Butce sorun degil.

Cok tesekkur ederim.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yine de bir aralık yok mu bütçe için ?
Simdi ben size yok desem, 100 liraya da kulaklik var 5 bin liraya da diyeceksiniz biliyorum. Ama yok acikcasi ya, sunu soyleyeyim yakin zamanda iyi bir is aldim. Kazandigim parayla artik su "japon pazari" kulakligimdan kurtulmak istiyorum. Yardim edin lutfen :D Iyi bir kulaklik istiyorum, pahali oldugu icin iyi oldugu dusunulen bir sey degil. O yuzden foruma sormak istedim.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,179
Bilmedigimden soruyorum kusura bakmayin, bluetoothlu kulakliklar oyunlarda gecikme yapiyor mu? Bu arada cok tesekkur ederim linkler icin.
Bu kulaklıklar üst seviye olduğundan olabilecek en az gecikme değerini yaparlar ama kablolu kulaklık her zaman daha iyidir.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Bilmedigimden soruyorum kusura bakmayin, bluetoothlu kulakliklar oyunlarda gecikme yapiyor mu? Bu arada cok tesekkur ederim linkler icin.
Corsair için konuşuyorum herhangi bir gecikmesi yok varsa da ben farketmedim genelde FPS oynadığım için yok diyorum f/p diyebilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri