Oyuncu Kulaklığı ve Mouse Tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagritiyek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar toplamda maksimum 480 TL bütçem var bu bütçeye hem kulaklık hemde mouse almayı düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nelerdir yardımdı olursanır sevinirim. (Tavsiye göre bu fiyata sadece kulaklık da alabilirim kısa süreliğine idare edecek mouse’m var) Şimdiden teşekkürler.

KS

cagritiyek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiye için çok teşekkür ederim aklımdaki üründe cloud 2 idi peki mouse tavsiye verebilir misiniz benim aklımda hyperx pulsefire mouse var farklı tavsiyeniz var mıdır?

KS

cagritiyek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslında ayrı bütçe ayırmadım fakat cloud 2 alırsam mecbur ekstra bütçe koymam gerek size zahmet olmazsa toplam 500 tl bütçeye hem kulaklık hem mouse önerisi ayrıca 200 tl lik bi mouse önerisi yaparsınız çok sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

cagritiyek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiye için teşekkür ederim fakat dpı fazla olması benım için ne faydası olur ki 100.000 dpi bile olsa 1600 dpi a alıştığım için o değerde kullanıyorum bi fark yaratır mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Yok bu DPI olayı FPS oyuncuları için (CS:GO tarzı oyunlarda küçük hareketler ile hızlı tepkiler vermek için) veya 2K ve 4K monitörlerde 3000 DPI altında çözünürlük fazla olduğundan dolayı mouseu hareket ettrmek zorlaştığı için yüksek olması avantaj. Ama illa dersen ben DPI özelliğini ortalama tutmak istiyorum bana gösterişli bir şey öner bakarız ne diyorsun?

Enes Değirmenci' Alıntı:
Cloud 2 yi listeden çıkarmak istemiyorum performansından kaynaklı hocam 500 tl standında 80 tl mouse önerisine gelirsek önerim kanalımızda incelemeside bulunan bu mouse olacaktır....

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/mouse/gamer-mouse/sades-scythe

Bu ENES hocamızın mouse önerisi iyi DPI ortalama ayrıca ışıklandırması var gösterişli DPI çok önemli değilse buna bak derim. Veya Mouse + PAD ile Bloody A9081 Oyuncu Mouse + Mouse Pad (Bloody A90 M.Core Oyuncu Mouse + Bloody 081 Mouse Pad) - 116,05 TL bunada bakabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri