Yardım Oyunlarda AMD Mi Intel Mi?

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Beyler intel de her yeni cıkan işlemcinin boyutu ve özellikleri değiştiği için eğer yükseltme yapacaksak anakart ve işlemciyi değiştirmemiz gerekiyomuş doğrumu?

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam ben bu sistemi aldım gayet güzel sana da öneriririm . Pc hocası youtube kanalında detaylı inceleme var.

Ahmet_nurgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Beyler intel de her yeni cıkan işlemcinin boyutu ve özellikleri değiştiği için eğer yükseltme yapacaksak anakart ve işlemciyi değiştirmemiz gerekiyomuş doğrumu?
Kanka amd al geç derim Intel daha iyi parayı verirsen al ama işlemci soğutucu almayı unutma yoksa 95derecelere kadar çıkar

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912

7900x3d gibi işlemciler oyun işlemcisi ve inteli tokatlıyor her türlü. İşlemcide amd, ekran kartında nvidiadan şaşmam

IsoOguz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dostum amd biraz da bütce dostu kafa yormayan cinsten. Bende var r5 5600x performans bakımından çok güzel bir işlemci tek sıkıntısı ısınma problemi. ama eğer anakart ram filan onlarıda yeni alacaksan am5 e geçmen tarafındayım. bir çok insan işlemcide intel diyor ama bana kalırsa amd neden dersen intelde bir işlemci yükseltmek istediğin zaman anakart da değiştirmen gerekebiliyor. ben 3600 dan 5600x e geçiş yaptım tek yaptığım işlemci değistermekti. bana kalırs am5 alman. arkadaşın dediği gibi işlemci de amd ekran kartında nvidia neden nvidia dersen amd ekran kartı tarafında da iyi ama driver tarafında çok pis batırıyor bizzat 3 ekran kartımda da deneyimledim

ha ekstradan da diyim soğutmasız alma ya sıvı soğutma ya da kule tipi iyi olan soğutmaları tercih et

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri