OYUNLARDA HAREKET EDİNCE GÖRÜNTÜDE TİTREME

vesim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
asus vg258qr modeli var. yeni aldım. bilgisayar 1 aydır kullanılmıyordu. mause ile birlikde hareket edince görüntüde titreme pikselleşme oluyor.

ekran kartı: 3060

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
monitör gysnc desteği yoksa oyun ayarlardan vinyet-vysnc-dikey senkronisyon açar mısın bunları ve dener misin?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Hocam televizyon ya da farklı bir yerden görüntü alınca da aynı hatayı veriyor mu denediniz mi?

KS

vesim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam televizyon ya da farklı bir yerden görüntü alınca da aynı hatayı veriyor mu denediniz mi?
Denedim. Monitörden kaynaklı bir sorun değil. Daha öncesindede boyle bir sorunla karşılaşmamışdım. Sürücüleri yenidende yükledim ama yok olmuyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Bir ihtimal ekran kartını söküp takmayı deneyin. Belki kullanılamayan yerinden oynamıştır. Çıkarınca kasa toplanmışsa mümkün olduğu kadar temizleyin. Bağlantıyı tekrar yapıp denersiniz. Kabloları tekrar takmak işe tarayabilir.

KS

vesim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bir ihtimal ekran kartını söküp takmayı deneyin. Belki kullanılamayan yerinden oynamıştır. Çıkarınca kasa toplanmışsa mümkün olduğu kadar temizleyin. Bağlantıyı tekrar yapıp denersiniz. Kabloları tekrar takmak işe tarayabilir.
Denedim hocam onuda denedim ama değisen birşey olmadı. Tesekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri