Soru Oyunu Alsam Mı?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
merhaba bu oyun epic ve steam da 600 civarı burda ucuz ama sizce alayım mı yoksa bu 2 platformda buna benzer indirimler olur mu?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    838.7 KB · Görüntüleme: 20

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
alma git gamepass al 1 aylık zaten oyunu 1 ay içinde her türlü bitirirsin üstüne diğer oyunları da oynarsın en son 30tl idi

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
alma git gamepass al 1 aylık zaten oyunu 1 ay içinde her türlü bitirirsin üstüne diğer oyunları da oynarsın en son 30tl idi

hocam ben bu gamepass mantığını tam olarak bilmiyorum da pc den de mi oluyor o?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
hocam ben bu gamepass mantığını tam olarak bilmiyorum da pc den de mi oluyor o?
evet aylık cüzi bir miktara abonelik mantığı ile 400küsür oyun geliyor kütüphanede pc, konsolda oynayabiliyorsun çok daha iyi bir sistem

bu da oyunların listesi ilgini çeken oyun olursa al bence

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
evet aylık cüzi bir miktara abonelik mantığı ile 400küsür oyun geliyor kütüphanede pc, konsolda oynayabiliyorsun çok daha iyi bir sistem

bu da oyunların listesi ilgini çeken oyun olursa al bence
Hocam inanılmaz oyunlar var 500 TL den 700 e kadar bu çok iyi hemen PC ye indirip bir ay deneme olarak alacağım

loxol

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam inanılmaz oyunlar var 500 TL den 700 e kadar bu çok iyi hemen PC ye indirip bir ay deneme olarak alacağım
Arkadaşın da açıkladığı üzere abonelik sistemi hocam. Tıpkı netflix gibi. Üyelik devam ettiği sürece tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Arkadaşın da açıkladığı üzere abonelik sistemi hocam. Tıpkı netflix gibi. Üyelik devam ettiği sürece tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.
Anladım hocam PC için hangi uygulamayı indirmek gerekiyor peki üyelik almak için üyelik alınca oyunları nereden indireceğim yani yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Anladım hocam PC için hangi uygulamayı indirmek gerekiyor peki üyelik almak için üyelik alınca oyunları nereden indireceğim yani yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
xbox game olması lazım zaten pcde yoksa da sitesinden indir oyunları da xbox gamesten indireceksin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri