papara kartım 1 ayı geçmesine rağmen gelmedi

ipmanmp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Papara kartımı 30 kasımda sipariş vermiştim , 3.12.2022 tarihinde kargoya verildi fakat 1 aydır kartım gelmedi. Müşteri hizmetlerini arasam da, gmail atsam da, şikayetvar yazsam da sonuç yok

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
bende kartı sipariş ettim adamlar getirdiklerini ama bana ulaşamadıklarını, sonradan kuryeyi tekrar yollayacaklarını söylediler. Kapıma kartı sipariş ettiğimden beri kimse gelmedi.

KS

ipmanmp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gönderen firma sorunlu herhalde

ÖmerB0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba, kargo firmasıyla alakalı bir sorun neden ısrarla aynı firmayla çalışıyorlar anlamış değilim, 1 ay normalin bi tık üstünde bir süre ama 1 hafta içinde getirirler muhtemelen. Bir de illa arıyacaksan kargo firmasını arayıp kodunla gecikmeyi belirtebilirsin bazen işaret falan koyuyorlar dağıtım süreçlerini hızlandırabiliyor (bi ihtimal)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
Merhaba, kargo firmasıyla alakalı bir sorun neden ısrarla aynı firmayla çalışıyorlar anlamış değilim, 1 ay normalin bi tık üstünde bir süre ama 1 hafta içinde getirirler muhtemelen. Bir de illa arıyacaksan kargo firmasını arayıp kodunla gecikmeyi belirtebilirsin bazen işaret falan koyuyorlar dağıtım süreçlerini hızlandırabiliyor (bi ihtimal)
Bana 1 haftada gelmişti gayet de hızlıydı bu arada

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Papara kartımı 30 kasımda sipariş vermiştim , 3.12.2022 tarihinde kargoya verildi fakat 1 aydır kartım gelmedi. Müşteri hizmetlerini arasam da, gmail atsam da, şikayetvar yazsam da sonuç yok
bende kartı sipariş ettim adamlar getirdiklerini ama bana ulaşamadıklarını, sonradan kuryeyi tekrar yollayacaklarını söylediler. Kapıma kartı sipariş ettiğimden beri kimse gelmedi.
1 ay gibi bir süreyi geçtiyse şahsi önerim o kart başvurusunu iptal edip yeniden başvuru yapın.

NOT!: Eski nesil bir Black Kart sipariş ettiyseniz o kart isimli olarak gelecek. Yeni "Papara Card"'lar altındaki Black veya herhangi bir karttan sipariş verdiyseniz bu kartlar isimsiz olarak teslim edilir.. Yani başvuru iptali yaparsanız bu durumu bilerek iptal işleminizi yapın.

Genelde, kargo firmasına veya Papara üzerinden kuryeyi şikâyet etmek işe yarar fakat bazen buna rağmen bile geç teslim edilebiliyor. Ayrıca, bahsettiğin gibi bu kurye firmasıyla olan sorunların Papara'da farkında olup bu konuyu geçtiğimiz aylarda YouTube kanalındaki Sor Paparalı Sor #1 videosunda, CEO Emre Kenci tarafından dile getirildi ve bu konu için iyileştirme yapacaklarını söyledi.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
kuryenet veya AGT bakıyor sanırım papara kartlara. Bu firmalar dağıtım yapmak yerine arayıp sizi çağırıyorlar. Ben böyle çok şikayet ettim o yüzden bankadan kart gelince bu 2 kargo firması olursa istemiyorum değiştiriyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri