Paramın Değer Kaybetmemesi İçin Ne Yapmalıyım?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Yaklaşık 4300 dolarım vardı , bi kısmını bozdurdum bazı ihtiyaçlar ve pc için , şuanda 3200 dolarım var fakat 2023’te asgari ücret yükselecek dolarda şuan sabit duruyor paramın değerde dolarda bile düşecek ne yapmalıyım?

Ayrıca yılbaşından sonra dolar aynı kalsa bile herşeyin fiyatı da yükselecek param git gide eriyecek , işin kötü yanı ihtiyacım olan birşeyde yok elektronik vs olarak herşeyim iyi durumda , telefonum iphone 11 sizce doları bozdurup geliştirmelimiyim?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Yaklaşık 4300 dolarım vardı , bi kısmını bozdurdum bazı ihtiyaçlar ve pc için , şuanda 3200 dolarım var fakat 2023’te asgari ücret yükselecek dolarda şuan sabit duruyor paramın değerde dolarda bile düşecek ne yapmalıyım?

Ayrıca yılbaşından sonra dolar aynı kalsa bile herşeyin fiyatı da yükselecek param git gide eriyecek , işin kötü yanı ihtiyacım olan birşeyde yok elektronik vs olarak herşeyim iyi durumda , telefonum iphone 11 sizce doları bozdurup geliştirmelimiyim?
dolar olarak kalabilir bence telefonunu yükseltebilirsin veya ekran kartı filan alın bi zaman sonra satarınız

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Yetkili bir kurumdan yatırım danışmanlığı alabilirsiniz.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Telefon olarak ne alsam mantıklı olur hocam?

14 Pro max düşünüyorum aslında ama bilemedim ilerde satarken zor satarım diye korkuyorum

Dediğiniz şeyi hiç bilmiyorum biraz açıklar mısınız hocam ?
yurt dışı alırsanız zor satarsınız 13 düşünebilirsiniz

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Telefon olarak ne alsam mantıklı olur hocam?

14 Pro max düşünüyorum aslında ama bilemedim ilerde satarken zor satarım diye korkuyorum

Dediğiniz şeyi hiç bilmiyorum biraz açıklar mısınız hocam ?
Normalde yetki belgesi olmadan birinin size yatırım danışmanlığı yapması suçtur. O yüzden banka ya da yatırım kuruluşlarına başvurursanız sizin beklentinize göre risk dağılımı yapıp size öneride bulunabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri