Fiyat/Performans Parçalar Uyumlumu

KeopsVertexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
AMD Ryzen 7 7800x3d
Ekran Kartı
Rtx 4070 Tİ
İyi günler uzun zamandır kendime pc toplamak istiyordum parçaları seçtim ama uyumlu olup olmadığından emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.(ilk kez topluyorum :D)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
888
İyi günler uzun zamandır kendime pc toplamak istiyordum parçaları seçtim ama uyumlu olup olmadığından emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.(ilk kez topluyorum :D)

Parçalar uyumlu da çoğu gereksiz pahalı. Satın aldınız mı ürünleri ? Yoksa satın alacak mısınız ? Cidden çok pahalı tamamen kazık yani

KS

KeopsVertexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Henüz almadım ama psu ve ramlar hariç hepsi yurt dışından alınacak anakarttan emin değilim

KS

KeopsVertexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İngiltereden ekran kartı 670 pound ama vergi iadesiyle 550 pounda denk geliyor anakart,ssd,işlemci almanydan gelecek anakart hatırlıyorsam 400 euro olması lazımdı ssd 170 euro işlemcide 400 euroya denk geliyor

İsterseniz linklerini atabilirim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
888
İngiltereden ekran kartı 670 pound ama vergi iadesiyle 550 pounda denk geliyor anakart,ssd,işlemci almanydan gelecek anakart hatırlıyorsam 400 euro olması lazımdı ssd 170 euro işlemcide 400 euroya denk geliyor
Eğer bana size önerebileceğim siteleri vesayre atarsanız az buçuk yardımcı olabilirim. PC partpickerden bakınca çoğu şey gözükmüyor gibi mesela bahsettiğiniz ekran kartını bulamadım. Sitede bir sorun yok diyebilirm ama anakart çok üst seviye psu gereksiz pahalı ekran kartını 4080 yapabilirsiniz daha doğru seçimler yaparak bence.

İsterseniz linklerini atabilirim
Link atarsanız müthiş olur

KS

KeopsVertexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

linkler gözüküyormu

ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti OC Edition​

AMD Ryzen 7 7800X3D​

ASUS ROG Strix X670E-A Gaming WiFi 6E​