Soru PC 60-75 Derece Arası Ultra Grafiklerde Normal Mi

NOICE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
işlemci İntel i5 13400f 13th. Nesil (stok fan) Asus Dual RTX 4070 oc değerler normal mi?

narcotic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Stok fanla ileri zamanda anakartla ilgili sorun yaşayabilirsiniz,değerleriniz tam sınırda ama sistemi uzun süre bu şekilde kullanmanızı tavsiye etmiyorum ben denedim sonuçları üzücü oldu.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
562
işlemcinin derecesiyse normal çünkü stok fanlı. Ekran kartının derecesiyse hangi oyunda böyle olduğuna bağlı.
Ve monitörünüz 1080p mi 2k mı daha detaylı yazsanız keşke tek mesajda ilerleyebilsek

KS

NOICE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
işlemcinin derecesiyse normal çünkü stok fanlı. Ekran kartının derecesiyse hangi oyunda böyle olduğuna bağlı.
Ve monitörünüz 1080p mi 2k mı daha detaylı yazsanız keşke tek mesajda ilerleyebilsek
Hocam pc 4 ay önce aldım hazır sistem pc çok anlayan birisi değilim dereceye ise ARMOURY CRATE üzerinden bakıyorum Cyberpunk 2077 oynunda Ultra grafilerde bu derecelere ulaşıyor ama sabit değil 60 ile 75 arası değişiyor monitörüm 75 HZ 1080p

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
562
Hocam pc 4 ay önce aldım hazır sistem pc çok anlayan birisi değilim dereceye ise ARMOURY CRATE üzerinden bakıyorum Cyberpunk 2077 oynunda Ultra grafilerde bu derecelere ulaşıyor ama sabit değil 60 ile 75 arası değişiyor monitörüm 75 HZ 1080p
her şey normal merak etme o zaman. Sadece derece gpunun diye tahmin ediyorum. CPU derecesinede bakarmısın oyunda özellikle çünkü stok fan kullanıyorsun. (msi afterburner kullanabilirsin)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri