Pc açılıyor ama windows gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar.Tam 3 yıllık bilgisayara sahibim.3 yıldır hiçbir sorun çıkartmadı ancak birkaç gündür rahatsoz edici bir sorunla karşı karşıyayım.Bilgisayarı açmak için düğmeye basıyorum anakart logosu geliyor ve hatta windows 10 logosu geliyor ancak bir anda gidip siyah ekran kalıyor ve ne kadar beklersem bekliyim ekran geri gelmiyor.Fakat reset tuşuna basıp yeniden başlattığımda öyle birşey olmuyor ve düzeliyor.Yani ilk seferde düğmeye basdığımda açılmaması ve reset düğmesine bastığımda sorunsuz açılmasına hiçbir anlam veremedim.3 gündür her pc açtığımda reset düğmesine basıp açıyorum.Yardım ederseniz çok sevinirim.(ekran kartını güncelledim).

Pc özelliklerim;
Amd ryzen 5 1500x
Gigabayte ga-a320m-ds2 amd a320 soket am4 ddr4 3200
Gigabayte geforce gtx 1060 3gb o.c edition
Corsair 8gb vengeance siyah ddr4 2400mhz cl14 sing14

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Windows odaklı bir sorun görünüyor. Ya bir sürücü çakışması yada direkt Windows odaklı bir sorun olabilir. Windows onarım yöntemlerini deneyebilirsiniz ama size direkt önerim sistemi sorunun olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme yaparak döndürüp deneyin. İşe yaramaz ise zaten direkt format atıp deneyebilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hayır sistemdeki sizin dosyalarınızı silmez ama döndüğünüz tarihte hangi yazılımlar yada oyunlar kuruluysa sadece onlar kurulu kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri