Yardım PC Açılıyor Ekran Gelmiyor

Neganss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Pc alalı bu senenin basinda aldım ilk defa açtımda görüntü gelmedi dün hicbirşeysi yoktu bu gün denedim kasanın rgb leri yandı fanlar çalişıyor ama görüntü yok klavye maustada ısık yok

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62
Pc alalı bu senenin basinda aldım ilk defa açtımda görüntü gelmedi dün hicbirşeysi yoktu bu gün denedim kasanın rgb leri yandı fanlar çalişıyor ama görüntü yok klavye maustada ısık yok
Hocam anakart hata ışıkları var onlardan herhangi biri yanıyo mu öncelikle ona bakar mısın?

KS

Neganss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Ekli dosyalar

• 20230516_185711.jpg
    20230516_185711.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 11

huseyintteke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam sistem kapalıyken önce fişini çekin, elektrik almasın. Sonra power tuşuna birkaç saniye basılı tutun. Bu yöntem de belki işe yarar.

Son düzenleme:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Statik elektrik oluşmuş olabilir, ben her kasayı temizlediğimde yaşıyorum nerdeyse. Dendiği gibi aleti kapayın, elektrikten çıkarın ve 20-30 sn power tuşuna basın sistemdeki elektrik boşalsın. Ramler pek güven verici durmuyor bu arada, olmazsa onları tek tek takmayı bir deneyin.

KS

Neganss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Statik elektrik oluşmuş olabilir, ben her kasayı temizlediğimde yaşıyorum nerdeyse. Dendiği gibi aleti kapayın, elektrikten çıkarın ve 20-30 sn power tuşuna basın sistemdeki elektrik boşalsın. Ramler pek güven verici durmuyor bu arada, olmazsa onları tek tek takmayı bir deneyin.
Sorunu buldum abi monitörün kablosunu tam takmamısım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri