PC Ağırı Isınıyor

Murats

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nedenini bilmiyorum kendim topladım kendim taktım parçalarını 3-4 ay kullandım ama 1 haftadır ısınıyor sıvı soğutma olmasına rağmen tüm parçalar yeni

Ekli dosyalar

• IMG_8401.jpeg
    IMG_8401.jpeg
    5.8 MB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 17

ali1299

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Nedenini bilmiyorum kendim topladım kendim taktım parçalarını 3-4 ay kullandım ama 1 haftadır ısınıyor sıvı soğutma olmasına rağmen tüm parçalar yeni
Sıvı soğutucunun kapağındaki jelatini söktünmü

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Arkadaşın dediği gibi jelatini sökmediysen ondan olabilir. İlk basta nasıldı? Aklına geliyorsa sökmüşsündür. Eğer sığıyorsa radyatörü yukarı takmak daha sağlıklı dolaşım için.

KS

Murats

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşın dediği gibi jelatini sökmediysen ondan olabilir. İlk basta nasıldı? Aklına geliyorsa sökmüşsündür. Eğer sığıyorsa radyatörü yukarı takmak daha sağlıklı dolaşım için.
Arkadaşım şey dedi termal macunda boşluk varsa yapabilir ısınma doğrumudur

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Arkadaşım şey dedi termal macunda boşluk varsa yapabilir ısınma doğrumudur
Biraz boşluk olsa bile bu kadar ısınmazdı. İlk taktığınızda sıcaklıklar normal miydi? Plastik olma olasılığı daha fazla benim için. Tam eşit sıkamamış olabilirsiniz vidaları belki, blok tam oturmamıştır.

KS

Murats

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz boşluk olsa bile bu kadar ısınmazdı. İlk taktığınızda sıcaklıklar normal miydi? Plastik olma olasılığı daha fazla benim için. Tam eşit sıkamamış olabilirsiniz vidaları belki, blok tam oturmamıştır.4 ay normal kullandım
4 ay normal bir şekilde kullandım bir sıkıntısı yoktu.görev yöneticisi panelindedi normal değer gösteriyor

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    5.8 MB · Görüntüleme: 9

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri