Pc bluetooth Masaüstü için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanKorkz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar Gigabayte B450M S2H Anakartım var  masaüstü sistemime bazen bluetooth bağlamam gerekiyor fakat ana kartım da bunun desteği yok bende hepsiburada: Pc bluetooth paylaştığım listeyi yaptım bu liste de ki ürünler işimi görür mü? yoksa nasıl bir şey almam gerekir bu özeliği sistemime katmam için...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bir artı yada eksi durum sistem geneli için söz konusu değil. USB ile çalışan bir BT adaptörü sadece. İşinizi görür alabilirsiniz evet. Ancak eğer ses veya görüntü aktaracaksanız kulaklık veya monitör gibi bir şeye o zaman buna uygun bir ürün almanız gerek bilginiz olsun.

KS

HakanKorkz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bir artı yada eksi durum sistem geneli için söz konusu değil. USB ile çalışan bir BT adaptörü sadece. İşinizi görür alabilirsiniz evet. Ancak eğer ses veya görüntü aktaracaksanız kulaklık veya monitör gibi bir şeye o zaman buna uygun bir ürün almanız gerek bilginiz olsun.

O zaman nasıl bir ürün önerirsiniz 2 dediğiniz şekilde aktarım yapacaksam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bunları bu BT adaptörleri ile yapabilir miyim diye soruyorsanız net olarak emin değilim ancak bu işler için ürünler var. Yani bu BT adaptörleri ile yapamazsınız tahminim.

Ses aktarımı için TaoTronics TT-BA09 PRO BT 5.0 Kodek Görüntüleyicili aptX Düşük Gecikme TV Ev Ses Sistemi Uyumlu 3.5 AUX  RCA SPDIF Giriş/Çıkışlı Alıcı/Verici 24 Saat Pil Ömrü - 291 TL bu tarz ürünler almalısınız. Görüntü aktarımı içinde ayrı ürünler var. Bu ürün görüntü aktarıyor mu bilmiyorum.

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bt 5.0 teotronics cihazını aldım ben hocam baya sağlam ve türkiyede baya ucuz diğer ülkere nazaran hem bt oluyor senin bt cihazlarına falan bağlanıyor hayat kurturan cihaz resmen güzel öneride bulunmuş moderetör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri