pc format atıcam hangi sürüm sizce

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
pc win10 ama çok fazla kasıyor anlamadığım şekilde yani şöyle söylim win7 iken 170 fps alıyordum lol de şimdi 70ten yukarı zor çıkıyor ve çok fazla kasma oluyor
8gb ram
i3 3220 3.3gz
amd radeon 6700hd
64bit
240gb ssd
bu sisteme hangi win7 sürümünü önerirsiniz

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Her zaman güncel sürüm daha performanslıdır ancak sistem özelliklerine göre Win 8.1 Win 7 gibi işletim sistemlerine geçebiliyor kullanıcılar. Size önerim Windows 8 in son sürümü veyahut Windows 7'nin Starter sürümüdür. Pro vs. sürümlerini kurmamanızı tavsiye ederim Windows'a ek bir kaç özellik eklenmekte sisteme örneğin Bitlocker vs.
İlgili makaleden kontrol edebilirsiniz.

KS

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Her zaman güncel sürüm daha performanslıdır ancak sistem özelliklerine göre Win 8.1 Win 7 gibi işletim sistemlerine geçebiliyor kullanıcılar. Size önerim Windows 8 in son sürümü veyahut Windows 7'nin Starter sürümüdür. Pro vs. sürümlerini kurmamanızı tavsiye ederim Windows'a ek bir kaç özellik eklenmekte sisteme örneğin Bitlocker vs.
yani son tavsiyeniz nedir zaten lol dışında oyun oynamıyorum onda bir sıkıntı çıkarmasın şuan kötü durumda baya çünkü

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
pc win10 ama çok fazla kasıyor anlamadığım şekilde yani şöyle söylim win7 iken 170 fps alıyordum lol de şimdi 70ten yukarı zor çıkıyor ve çok fazla kasma oluyor
8gb ram
i3 3220 3.3gz
amd radeon 6700hd
64bit
240gb ssd
windows 10 tabi suanda en iyi o

KS

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
windows 10 tabi suanda en iyi o
windows 10 kullanıyorum zaten ama sistemim yeterli gelmiyor büyük ihtimal çünkü lol dışında hiçbirşey yok pc de kasmasına neden olan o yüzden eskiye dönmek istiyorum win7 iken 150+fps alıyordum lol de şimdi 60 70 arası o yüzden win7 de ki hangi sürüm en iyisi veya win8.1 mi geçmeliyim onu soruyorum

KS

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
?

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
windows 10 kullanıyorum zaten ama sistemim yeterli gelmiyor büyük ihtimal çünkü lol dışında hiçbirşey yok pc de kasmasına neden olan o yüzden eskiye dönmek istiyorum win7 iken 150+fps alıyordum lol de şimdi 60 70 arası o yüzden win7 de ki hangi sürüm en iyisi veya win8.1 mi geçmeliyim onu soruyorum
Kare hızını vs sabitlemeyi denediniz mi ? Çok yüksek ayarlarını yükseğe alın bir de öyle deneyin. Çok yüksek ile yüksek arasında dağlar kadar fark yok görsel açıdan bana kalırsa. Onun dışında win7 güncellemeleri sona erdi ileriye dönük belki daha farklı sıkıntılar doğmasın hocam. Win 8.1 geçiş yapın isterseniz illa değiştiriyim diyorsanız da.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
8gb ram
i3 3220 3.3gz
amd radeon 6700hd
64bit
240gb ssd
W8.1 e geçilebilir.

KS

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kare hızını vs sabitlemeyi denediniz mi ? Çok yüksek ayarlarını yükseğe alın bir de öyle deneyin. Çok yüksek ile yüksek arasında dağlar kadar fark yok görsel açıdan bana kalırsa. Onun dışında win7 güncellemeleri sona erdi ileriye dönük belki daha farklı sıkıntılar doğmasın hocam. Win 8.1 geçiş yapın isterseniz illa değiştiriyim diyorsanız da.
Zaten en düşük ayarlarda oynamaktayım fps zaten 144 sabit e çekili ama şuanki işletim sisteminde eskiden verdiği yani win7 iken verdiği 140 150 fpsleri vermiyorwin 10 geçtikten sonra 60 70 arası ve drop yaşıyorum arkada hiçbir şey açık değilken o yüzden düşürmek istiyorum win8.1 hiç kullanmadım win7 de dediğiniz gibi güncellemeleri durdu win8.1 e geçmek win10 a göre daha performans arttırır mı sizce? @yunusx36

Son düzenleme:

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Selam,
Win7 için önerebileceğim sürümler starter veya home olabilir. Bunlar etkisiz diyorsanız son olarak professional deneyebilirsiniz. Biliyorsunuz güncelleme sorunu falan olabiliyor win8 deneyeceğim diyorsanız size "Windows Embedded 8.1 Industry Pro" sürümünü önerebilirim modlusu falan var lakin orjinali hala indiriliyor diye hatırlıyorum kendi sitesinden microsoft'un.

KS

galileo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam,
Win7 için önerebileceğim sürümler starter veya home olabilir. Bunlar etkisiz diyorsanız son olarak professional deneyebilirsiniz. Biliyorsunuz güncelleme sorunu falan olabiliyor win8 deneyeceğim diyorsanız size "Windows Embedded 8.1 Industry Pro" sürümünü önerebilirim modlusu falan var lakin orjinali hala indiriliyor diye hatırlıyorum kendi sitesinden microsoft'un.
Orjinal dediğiniz bu mu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri