PC Güç Tasarruf Modunda Kendi Kendine Kapanıyor

madner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba,

Bugün oyun yüklemek için bilgisayarı açık bıraktım ve güç modunu da güç tasarrufu moduna aldım ama geldiğimde bilgisayar kapanmıştı, düğmesine basınca da açılmadı prizden çıkarıp tekrar takınca açıldı sizce neden böyle oluyor diğer güç modlarında sıkıntı yok sistemim masaüstü.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Masaüstü için güç moduna almanıza gerek yok bence büyük ihtimalle süresi var onu geçince oto kendini kapatıyor.

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Mod ayarlarinda pc kapanma vardi sanki ona bi bak onun suresini iptal et

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Bendede öyle bir süre sonra kapalı gibi oluyor fakat klavye yada mouse ile etkileşime geçtiğimde çalıştırıyor kendini bi nevi uyku modu gibi ayrıca o anda bir şey iniyorsa o devam ediyor oluyo. güç ayarlarında gelişmişten ayarlayabilirsiniz

KS

madner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Masaüstü için güç moduna almanıza gerek yok bence büyük ihtimalle süresi var onu geçince oto kendini kapatıyor.
Uyku ve ekran kapatma süresini güç ayarlarından kapatmıştım.
Dengelide de aynı problemi yaşadım PSU kablolarını kontrol ettim sıkıntı yoktu ekran kartını çıkartıp taktım ve daha sonra ilk baştaki gibi Yüksek performans güç moduna aldım şuan kapanmadı hala.
1691590864993.png

Dengeli ve güç performansı modunda bu kısım kapalı değil dengeli de "orta derece" ,
güç tasarrufu modunda da "en fazla güç tasarrufu" şeklinde ayarlı acaba sebebi bu olabilir mi? Ekran kartıyla da ne kadar alakalı olabilir gerçi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri