PC HOCASI 12BİN TLLLİK SİSTEMİ ALDIM AMA Bİ SORUM VAR

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
DONANIM ARŞİVİ VE PC HOCASININ YAYINLADIGI SİSTEMLERDEN PC HOCASININ SİSTEMİNİ ALDIM PEK ANLAMIYORUM BİLGİSAYARDAN HANGİSİ DAHA İYİ SÖYLER MİSİNİZ

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
PC Hocası daha iyi. RX6600 Daha güçlü bir ekran kartıdır.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
DONANIM ARŞİVİ VE PC HOCASININ YAYINLADIGI SİSTEMLERDEN PC HOCASININ SİSTEMİNİ ALDIM PEK ANLAMIYORUM BİLGİSAYARDAN HANGİSİ DAHA İYİ SÖYLER MİSİNİZ
PCH'nin sistemi gayet iyi. Doğru bir tercih yapmışsın yani. Hayırlı olsun, güle güle kullan. (y)
DA'nın yayınladığı videodaki sistem, zaten var olan bir hazır sistemin incelemesiydi, yeni toplanmış bir sistem değil.

farukturan_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben de PC hocasının sistemi az önce satım aldım ilk bilgisayarım olucak kurulum için driver kurma biosta değerleri kontrol etme filan onlar için pc gelince yardımcı olabilir misiniz diye sorucaktim videolarını atsanız da yeter sorunsuz kurmak istiyorum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben de PC hocasının sistemi az önce satım aldım ilk bilgisayarım olucak kurulum için driver kurma biosta değerleri kontrol etme filan onlar için pc gelince yardımcı olabilir misiniz diye sorucaktim videolarını atsanız da yeter sorunsuz kurmak istiyorum
Gelince elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Konu açarsınız.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
AMD PC de kurulum nasıl yapıyoruz Nvidiayla aynı mı neler yapmamız gerek geldiği zaman bilgisayar
Bios güncellersiniz. Radeon software ile ekran kartı basit şekilde güncellenebilir ama sistem test edilip geliyorsa güncel de gelebilir. Onun dışında Furmark ve Prime95 testleri yapılabilir ekran kartı ve CPU ısınıyor mu diye bakmak için. Windows key alabilirsiniz galiba deneme sürümü geliyor.

Meraklı Genç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Bios güncellersiniz. Radeon software ile ekran kartı basit şekilde güncellenebilir ama sistem test edilip geliyorsa güncel de gelebilir. Onun dışında Furmark ve Prime95 testleri yapılabilir ekran kartı ve CPU ısınıyor mu diye bakmak için. Windows key alabilirsiniz galiba deneme sürümü geliyor.
Bu Funmark ve Prime95 nerden indirebiliriz acaba birde nasıl yapılıcağını anlatan tavsiye ettiğiniz video var mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri