PC Hocası Ekibine Teknik Destek İçin Sistem Gönderebilir Miyim?

aspirerforte

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Sistemimde bir stabilizasyon sorunu var fakat sorunun tam olarak hangi parçadan ve neden kaynaklandığını çözemedim. İş dolayısıyla da bu tür şeylere fazla vakit ayıramadığım için güvenilir bir teknik destek arıyorum.

PC Hocası ofisine sistem gönderip ücreti karşılığında teknik destek alma şansım var mıdır? Teknik bilgiden yoksun insanlara sistemi emanet etmek istemiyorum, severek izlediğim ve güvendiğim bir ekipten işin teknik boyutuyla ilgili bilgi alıp sistemi biraz adam etmek istiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Yaparlarsa böyle bir uygulama , parça değişimi dışında ücret alacaklarını sanmıyorum . @ugur.gozaydin bro var mı böyle bir uygulama ?

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Böyle bir uygulama olacağını sanmıyorum. Teknik servis değil içerik üretme odaklı toplanılıyor. Belki vakit ayırabileceklerini düşünürlerde kabul ederler ama bence zor. Çünkü her gün burada sistem sorunu konuları açılıyor. 1 talep ardını da getirir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Böyle bir işleyişimiz yok maalesef. Hem zaten iş dolayısıyla vakit olmayacaktır. Ne tür bir sorun varsa burada beraber tespit etmeye çalışalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri