PC Hocası F7 İkinci Ele Düşmüş

MveA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
66
Screenshot_2023-05-08-14-57-47-714_com.facebook.katana-edit.jpg

Bu tip insanlara prim verilmemesi gerekiyor. Ticaret diyebilirsiniz fakat etik değil.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Aslında Bu arkadaslara kin nefret duymuyorum hatta ZEKİ oldukları icin bunu yaptıgını düsünüyorum Türkiyenin ekonomisi mağlum ve para kazanmak icinde böyle bir yöntem var

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
bu durumun hiç bir şekilde önüne geçilemez hocam geçilse araba al sat ticaretinde geçilirdi adam parasını verdikten sonra istersem yakarım diyor hakkımı aldım diyor keşke g eçilse ama imkansız

KS

MveA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
66
Firmalarla görüş, parçaları analiz et, en iyi f/p sistem için kafa patlat sonra birisi gelip üzerinden para kazansın.. Emek yok emek. Emeğin olmadığı hiçbir ticaret etik değildir.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Firmalarla görüş, parçaları analiz et, en iyi f/p sistem için kafa patlat sonra birisi gelip üzerinden para kazansın.. Emek yok emek. Emeğin olmadığı hiçbir ticaret etik değildir.
Ticaret dediğin budur hocam her türlüsü mevcuttur, sizin görüsünüzde etik olmayabilir ama Adam ZEKİ kolay para kazanma yolunu bulmuş. kim olursa olsun böyle durumda gider yapar

KS

MveA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
66
Ticaret bu değildir kuralları da bellidir. Sıfır ürün ise bana kendisi fatura kesebilir mi mesela? Vergi levhası nerede bunun? bir başkasının emeğine böyle çökünce zeki değil ahlaksız olunur benim gözümde.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Hep vardı hep olacak bunun önüne geçmek imkansız ki al sat normal bir durum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri