PC Hocası Forum Hacklendimi?

yilmazefebcir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Pc Hocası Forum Hacklendimi? Sizce Bu dssdfdsfsdfsf kim?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
sanırım üyelik sistemi botlar için yeteri kadar güvenli değil :( Üyelerin ilk mesajları ve konuları moderatör onayından geçse iyi olur sanırım..

Neyseki Taner ve Sinan hocam şuan aktif durumdalar 🤩

KS

yilmazefebcir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
KS

yilmazefebcir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Hocam biz yani zaten yardım istiyen insanlar genelde Stajyer. İlk mesaj daha mantıklı olur.
Hocam yada stajyerden önce Başlayıcı diye rütbe koysunlar 5 mesajdan sonra stajyer olsun ve onayı kalksın.

KS

yilmazefebcir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Evet o tarz bir içerik yapıyoruz şuanda. 100 mesaj çok da, 20-30 mesajı olmayan üyeler konu açamayacak. Ayrıca girdikleri ülkeler Hindistan, Pakistan. Oraları da engelliyoruz.
Hocam bence konu açamıyacak değilde onay gereksin öyle daha makul olur.

KS

yilmazefebcir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Ona yetişmek çok zor olur. Günde ortalama 45-50 kişi foruma kayıt oluyor. Hepsinin onayını vermek zor olur. Bir izleyelim. Zaten kesilince sıkıntı kalmayacak. Cloud üzerinden ekstra capcha getiriyoruz.
Tamamdır hocam size kolay gelsin o zaman.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Evet o tarz bir içerik yapıyoruz şuanda. 100 mesaj çok da, 20-30 mesajı olmayan üyeler konu açamayacak. Ayrıca girdikleri ülkeler Hindistan, Pakistan. Oraları da engelliyoruz.

arkadaşların belirttiği rakamlara kıyasla 20-30 doğrulama için daha iyi bir rakam gibi :D Ama biraz daha komplike bir şey yapılabilir sanki 🤔 Mesela kişinin 5 onaylı konusu olduğunda sonraki işlemleri için onay gerekmesin ama hiç konusu olmazsa ya da 5 onaylı konusu olmazsa ilk 15 veya 20 mesajı onaya işlemi için bekletilsin..?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
PCH sevmeyen insanlar, ilaki vardır veya ne bileyim Taner abi’nin konuşma tarzını davranışını sevmeye bilirler de lakin bu şekilde spam atmaları da yanlış tabi sevmediğim bir foruma da kalkıp da adım atmam.

@İsmail @OceanLaB İşinize karışmak gibi olmasın da, abi yanlış anlamayın beni de @Sahuraka modlardan bir tek bu arkadaşı aktif görüyorum diğer moderatörlerden çok bu olaya da el atarsanız, minnettar kalırız.. 🙏🏻🌹

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri