PC Hocası Forum Mobil?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hocam pc hocası forumun dc sunucusu ve app storda mobil uygulaması olursa cok güzel olmazmı sizce biri sanki mobil uygulaması var demişti ama ben bulamadım mobil uygulaması dc sunucu açılırsa güzel olmazmı sizce ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Mobil uygulama yok ama telefonda direk siteyi indirebiliyorsunuz galiba. Ben de isterdim ama aktiflik az olur şimdilik gerek yok gibi. Tabii ne düşünürler bilemem.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Doğru diyosunuz dc sunucusu olursa aktiflik az olur ama mobil uygulama olursa daha iyi olmazmı kolaylık acısından

Siteyi telefonun ana ekranına ekleyebilirsin
Ondan yana sıkıntı yok yapılır ama mobil uygulaması olursa daha güzel olabilir benim şahsi görüşüm böle yetkililer nasıl düşünüyo bilemem

Hani şöle bişide olabilir mobilde olursa optimizesi daha iyi olabilir gelişmi daha iyi olabilir diye düşünüyorum

Son düzenleme:
KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Mobil uygulaması olsa çok iyi olur.
Yani yanlışmı biliyorum tam bilmiyorum mesela ben bu foruma yan mailimle kayıt oldum hacklenme durumu vs olur diye benim şahsi görüşüm çoğu kişi bu yüzden kayıt olmuyo çünkü pc hocasını izleyenlerin çoğu bence forumun olduğunu biliyo abcak cekiniyoşar çünkü bu çekinme bendede oldu sonra yan mail açtım hesap oluşturdum hani mobil uygulaması olursa daha fazla üyede gelebilir belki

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,321
Hocam pc hocası forumun dc sunucusu ve app storda mobil uygulaması olursa cok güzel olmazmı sizce biri sanki mobil uygulaması var demişti ama ben bulamadım mobil uygulaması dc sunucu açılırsa güzel olmazmı sizce ?

DC sunucusu açarsak hedef kitle DC kayacak hep. O yüzden çok sıcak bakmadık. Forum normalde mobil uyumlu ve responsive yapıldı. Uygulama yaparak daha avantajlı olur mu tartışabiliriz. Mesela mobilden girince ne gibi eksiklik görüyorsunuz?

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
DC sunucusu açarsak hedef kitle DC kayacak hep. O yüzden çok sıcak bakmadık. Forum normalde mobil uyumlu ve responsive yapıldı. Uygulama yaparak daha avantajlı olur mu tartışabiliriz. Mesela mobilden girince ne gibi eksiklik görüyorsunuz?
Yani bi eksiklik yok sadece konfor ve dahada iyi olabilir şuan bi sorunu yok ben kendimden örnek vereyim pc hocasını yutuptan tanısığımdan beri forumu olduğunuda biliyodum ama web sitesi olduğu için hep çekinirdim virüs olur hacklenme olur bilmiyorum belki hacklenme mobil uygulaması çıkarsa yine olabilirmi orasını bilemiyorum bu yüzden ilk başlarda üye olmaya korkardım sonra artık merak ettiğim sorunlar artınca yan mail açıp hesap oluşturdum mobil uygulaması olursa daha güvenli olur daha optimize olur gibi geliyo ve daha kolay olur gibime geliyo gibi benim şahsi düşüncem bu yönde

Yine benim şahsi görüşüm pc hocası forumu bilipte aynı benim gibi düşünen insanlarda vardır belki mobil uygulaması çıkarsa belki daha fazla insanda gelebilir mobile göre optimize filanda edilir daha konforlu daha güzel olabilir şuan forumun bir eksiği yok ama mobil uygulaması olursa daha fazla insan gelebilir daha kolay olur güvenilir olur güvenilir dememdeki sebep hacklenme virüs vs

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Bence DC mutlaka olmalı 👍

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Çözüm sunuyoruz olmuyor ya da başka bir şey soruyor konu altına alıntı yapıp. Başka işlerle uğraşırken siteye girmeyi unutuyorum. Cevap bekleyenin işi uzun sürüyor, belki online pc başında olmadığımı fark edemiyor, kırılıyordur. Çok fazla mobilden yana değilim telefon uygulama dolup sinir ediyor. Yine de aktif olduğum zamanlarda forum uygulaması daha iyi olacağını düşünüyorum.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Çözüm sunuyoruz olmuyor ya da başka bir şey soruyor konu altına alıntı yapıp. Başka işlerle uğraşırken siteye girmeyi unutuyorum. Cevap bekleyenin işi uzun sürüyor, belki online pc başında olmadığımı fark edemiyor, kırılıyordur. Çok fazla mobilden yana değilim telefon uygulama dolup sinir ediyor. Yine de aktif olduğum zamanlarda forum uygulaması daha iyi olacağını düşünüyorum.
hocam şöle pcin olmadığı vakitte bu mobil uygulama giricek işe veya dediğim gibi benim gibi cekinen kişiler için kurban bayramındasın veya tatilde pcyi götüremiceksin orda bu uygulama devreye gircek misal

telefon mobil uygulama dolması konusunda bişi diyemiyorum haklısınız o konuda :)

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Dc gereksiz hocam yetkili arkadaşın dediği gibi kitleler 2 ye bölüncek mobil uygulama daha karlı olur herkes için
Yoo üstad gereksiz değil sohbet muhabbet farklı içerik paylaşımları olur o açıdan demiştim sonuçta burasının genel amacı PC donanım vs şeyler üzerine bilgi alışverişi ama DC gibi bir platform üzerinden gerek oyun oynama etkinlik yayın vs gibi şeylerde yapılabilir

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Yoo üstad gereksiz değil sohbet muhabbet farklı içerik paylaşımları olur o açıdan demiştim sonuçta burasının genel amacı PC donanım vs şeyler üzerine bilgi alışverişi ama DC gibi bir platform üzerinden gerek oyun oynama etkinlik yayın vs gibi şeylerde yapılabilir
O anlamda olabilir

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hep mobilden kullanıyorum hiçbir eksiklik görmedim

Hocam ben forumu hep mobilden kullanıyorum ilk başta chromedan açtım forumu kaydoldum sonra ana ekrana ekle dedim hemen eklendi işim olduğu zaman vs direk simgeye tıklıyorum giriyor 5 saniyeye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri