PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

Merak ediyorum acaba ne kadar talep olmuş? Fiyatı çok iyiydi çünkü.

bmod

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
@"selcukaydemir"  Şimdi bende geldim aynı soruyu yazmaya, paketlendi olarak sistemde görünüyor ne fatura kesildi ne de kargoya verildi henüz, bekliyoruz bakalım umarım bir sıkıntı olmaz da kısa sürede elimize ulaşır. Genelde yeni bir şey aldığımda aceleciyimdir hatta çoğu teknolojik ürünü anında alabilmek için daha yüksek fiyata gelse de mağazadan almayı tercih ediyorum. Bu ürün oldukça uygun fiyatlı olunca acil ihtiyacım olmasa da almak istedim.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,059
bmod' Alıntı:
@"selcukaydemir"  Şimdi bende geldim aynı soruyu yazmaya, paketlendi olarak sistemde görünüyor ne fatura kesildi ne de kargoya verildi henüz, bekliyoruz bakalım umarım bir sıkıntı olmaz da kısa sürede elimize ulaşır. Genelde yeni bir şey aldığımda aceleciyimdir hatta çoğu teknolojik ürünü anında alabilmek için daha yüksek fiyata gelse de mağazadan almayı tercih ediyorum. Bu ürün oldukça uygun fiyatlı olunca acil ihtiyacım olmasa da almak istedim.

Gaming.gen.tr'de sıkıntı olmaz hocam. Daha önceden çok iş birliği yaptık. Klavyeden baya sipariş aldılar. O yüzden bir kaç günlük yoğunluk olabilir.

selcukaydemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bmod' Alıntı:

@"bmod" hocam benim klavye kargoya verildi.

bmod

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
selcukaydemir' Alıntı:
bmod' Alıntı:

@"bmod" hocam benim klavye kargoya verildi.

Benimde verildi yaklaşık 30dk önce bildirimi geldi. Hadi hayırlı olsun.

Karaca1720

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Klavye elime sağ salim ulaştı, gayet hoş ve güzel. Armoury Crate klavyeyi görmeyince güncelleme yaptırdım, artık program hiç çalışmıyor xD.

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14

Merhaba klavyeyi alan arkadaşlardan bilmeyenler için söylemek istedim.Asusun ekipmanını anlat kampanyasıyla 100tl geri iade alabiliyorsunuz.Ben başvurumu yaptım bekliyorum.Fakat başvuru aşamasında iban dışında bıc kodu diye birşey istiyor tam anlamadım kendi bankamın bıc kodunu googledan aratıp yazdım inşallah dogrudur.Başvurunuz alındı çok yakında onaylayacağız diyor.Siz de asus ekipmanını anlat yazıp talepte bulunabilirsiniz ve 899tlye gelmiş olur :) iyi forumlar.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,059
RE: Cvp: PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

ozkanfe' Alıntı:
Merhaba klavyeyi alan arkadaşlardan bilmeyenler için söylemek istedim.Asusun ekipmanını anlat kampanyasıyla 100tl geri iade alabiliyorsunuz.Ben başvurumu yaptım bekliyorum.Fakat başvuru aşamasında iban dışında bıc kodu diye birşey istiyor tam anlamadım kendi bankamın bıc kodunu googledan aratıp yazdım inşallah dogrudur.Başvurunuz alındı çok yakında onaylayacağız diyor.Siz de asus ekipmanını anlat yazıp talepte bulunabilirsiniz ve 899tlye gelmiş olur :) iyi forumlar.

Kesinlikle. Bende onu atladım sanırım. İyi oldu söylemeniz. Güzel günlerde kullanın :)

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Şu gerçekten çok iyi bir fiyattı alanlara hayırlı olsun. Scope RX almamış olsam bende alırdım.
Klavyeyi alan varsa 100TL kazanmak için ASUS Rate Your Gear kampanyasına katılmayı unutmasınlar. 899TL'ye geliyor yani klavye.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri