PC Hocası GG5 hakkında son durum nedir?

Muhammet Furkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam gg5 sistemi hakkında son gelişmeler nedir? Bide hazır dolar düşmüşken 27. İnç lik bi oyuncu monitörü de gelirmi?

Simsekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Gg5

Hocam geçen ki sistemde 1660 kullanmıştınız dolar 11.20 idi bu seferde bu tarz bi kart kullanma şansınız var mı ? Biraz daha fazla veririz en azindan iyi bi kartımız olur .1660 serisinden .

mirackayL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Gg5

Sistem hakkında neden bilgilendirme yapılmıyor anlam veremiyorum,fiyat aralığı ne olur vs , hem böylelikle  insanlar kendini ona göre hazırlar.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
Muhammet Furkan' Alıntı:
Hocam gg5 sistemi hakkında son gelişmeler nedir? Bide hazır dolar düşmüşken 27. İnç lik bi oyuncu monitörü de gelirmi?

Parçaların bazıları netleşti Muhammet. Şöyle ki;

AMD Ryzen 5600G düşünülüyor. (Kesin değil şuan için)
2x8 16GB 3600MHz RAM
B550 serisi anakart
550W veya 650W 80+ sertifikalı PSU
Ekran kartlı olmasını istiyorum GTX 1650 gibi ancak stoklar konusunda (burası kritik) dönüş bekliyorum. Eğer GTX 1650 olursa CPU değişir. Olmazsa APU olabilir.

GG serisinin amacı giriş segmentte fiyat/performans vaat etmesiydi hatırlarsak. Tüm seride de öyle oldu. Dolar düşmüşken, fırsatı kaçırmamak istiyoruz biz de. Elimde olsa bugün çıkayım. Ancak malum..

ibrahimbbk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
@"OceanLaB" abi 2. Sistem gg5 le beraber mi cikicak yoksa ayrimi birde sistem orta seviyemi olucak üst seviyemi bilgi verirsen sevinirim

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Cvp: PC Hocası GG5 hakkında son durum nedir?

Taner bey 5600g li apu seklinde belirlenen parcalarin fiyat skalasi nedir aceba ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
ibrahimbbk' Alıntı:
@"OceanLaB" abi 2. Sistem gg5 le beraber mi cikicak yoksa ayrimi birde sistem orta seviyemi olucak üst seviyemi bilgi verirsen sevinirim

Aralarında 1 hafta var ikisinin. Bu Cumartesi günü RTX serisi karta sahip bir sistem çıkacak. Farklı firma ile..

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
RE: Cvp: PC Hocası GG5 hakkında son durum nedir?

Mduran' Alıntı:
Taner bey 5600g li apu seklinde belirlenen parcalarin fiyat skalasi nedir aceba ?

Vallahi hocam bende bilmiyorum. Ancak f/p olmadan çıkmıyoruz zaten biliyorsunuz. En iyisini vereceklerini düşünüyorum fiyat olarak. Zaten bir belli olsun, konuyu anında açıp güncelleyeceğim :)

ibrahimbbk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
OceanLaB' Alıntı:
ibrahimbbk' Alıntı:

Aralarında 1 hafta var ikisinin. Bu Cumartesi günü RTX serisi karta sahip bir sistem çıkacak. Farklı firma ile..

@"OceanLaB" sistemi siz mi cikaricaksiniz eger siz cikarcaksaniz fiyat araligi ne olur ?

fred1c

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
ibrahimbbk' Alıntı:

Peki tahmini bir fiyat aralığı verebilir misin ? Bide hangi site üzerinden çıkacağı hakkında bilgi.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
fred1c' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Peki tahmini bir fiyat aralığı verebilir misin ? Bide hangi site üzerinden çıkacağı hakkında bilgi.

Cumartesi çıkacak sistem için mi? Yoksa GG5 için mi?

Onurhank58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RTX20 mi RTX30 serisimi gelecek cuma günüde vok sistem çıkacak bu sistemi beklemeye değermi onun için tedirginim fiyatı ne olacak en ufak bilgi bile yeterli olur hocam

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
Onurhank58' Alıntı:
RTX20 mi RTX30 serisimi gelecek cuma günüde vok sistem çıkacak bu sistemi beklemeye değermi onun için tedirginim fiyatı ne olacak en ufak bilgi bile yeterli olur hocam

RTX 3000 serisi olacak. Yanında mouse hediyesi de aldım. Fiyatı 12.60 dolar seviyesine göre iyi bence. Parçalar içime sindi. Ayrı bir konu açacağım.

Ardoxx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
OceanLaB' Alıntı:
Onurhank58' Alıntı:

RTX 3000 serisi olacak. Yanında mouse hediyesi de aldım. Fiyatı 12.60 dolar seviyesine göre iyi bence. Parçalar içime sindi. Ayrı bir konu açacağım.
 Fiyatı 12.6k mı olucak? Tam olarak anlayamadım, hangi siteden satışa çıkarılacak?

Onurhank58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ardoxx' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
 Fiyatı 12.6k mı olucak? Tam olarak anlayamadım, hangi siteden satışa çıkarılacak?
12,6 doların şuanki miktarı yani dolar 12,6 tl onu diyor

Onurhank58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Onurhank58' Alıntı:

Reis valla sen her şeyi biliyorsun ama bize söylemiyorsun ben çözdüm ? yani bundan 2 hafta önce vok sistem 30 serisi ve 10 numara özelliklerle 13,000 e çıkmıştı şuanda bu dolara rağmen ciddi anlamda güzel bir fiyata çıkmasını bekliyoruz

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: PC Hocası GG5 hakkında son durum nedir?

Ben anlamadım ki bu nasıl beklenti , önceden burada yazsa sistemi almak isteyenler yine alamayacak yine al satcılar alacak. Kesinleştiği vakit haber vereceğim diyor darlıyorsunuz adamı  :). Cumartesi günü sistem için farklı konu açacağım diyor , herşeyi biliyorsun diyorsunuz. Adam oluşturuyor , adam görüşüyor . Ben mi bileceğim anlamadım ki? Tabiki bilecek ve vakti geldiğinde söyleyecek. Sistem karmaşasında kalanlar VOK sistemi alabilirler çıkacak olan. Teşekkür etmeyi ihmal etmişsiniz. Bir teşekkür etseniz ne hoş. Ben sistemleri almayacak olmama rağmen şimdiden teşekkür ederim, işiniz zor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri