Pc Hocası GG6 Sistemdeki Kasanın Ön Panel Jak Girişleri Çalışmıyor

Yusuf10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba dostlar,

Yaklaşık 1, 2 hafta önce pc hocasının gg6 intel işlemcili sistemini satın aldım fakat kasanın ön panelindeki jak girişlerini çalıştıramadım ytdan videolar izledim realtek programıyla ön jak saptamasini engelleyi tikleyip ön paneli aktif ettim ama hâlâ çalışmıyor. Jak girişleri mi arızalı acaba ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıyeten kasada bir ısınma söz konusu islemci ve ekran kartı The Forest gibi bir oyunda bile 75 lerde geziyo bunun önüne nasıl geçerim yardimci olursanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Merhaba dostlar yaklaşık 1, 2 hafta önce pc hocasının gg6 intel işlemcili sistemini satın aldım fakat kasanın ön panelindeki jak girişlerini çalıştıramadım ytdan videolar izledim realtek programıyla ön jak saptamasini engelleyi tikleyip ön paneli aktif ettim ama hâlâ çalışmıyor jak girişleri mi arızalı acaba ne yapmamı önerirsiniz ayrıyeten kasada bi ısınma söz konusu islemci ve ekran kartı the forest gibi bi oyunda bile 75 lerde geziyo bunun önüne nasıl geçerim yardimci olursanız sevinirim
Ön bağlantılar anakarta bağlı mı kontrol edin. Ayrıca online olmayan ve grafiksel yükü ağır bir oyunda deneyin ki bakalım sorun var mı yok mu.

KS

Yusuf10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ön bağlantılar anakarta bağlı mı kontrol edin. Ayrıca online olmayan ve grafiksel yükü ağır bir oyunda deneyin ki bakalım sorun var mı yok mu.
Evet bağlı hd audio kablosu çıkarıp takmak istedim de kablo fazla zorlanmış galiba takılırken çıkmıyo anakarta zarar gelir diye zorlamadim watch dogs var kutuphanemde zorlu oyun onu yükleyip denerim afterburnerdan da bilgileri paylaşırım yeni bir konu açıp

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Evet bağlı hd audio kablosu çıkarıp takmak istedim de kablo fazla zorlanmış galiba takılırken çıkmıyo anakarta zarar gelir diye zorlamadim watch dogs var kutuphanemde zorlu oyun onu yükleyip denerim afterburnerdan da bilgileri paylaşırım yeni bir konu açıp
Yeni konu açmayın buradan paylaşın.

KS

Yusuf10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni konu açmayın buradan paylaşın.
Ekran kartını maalesef garantiye vermek durumunda kaldım 3, 4 gün önce de bi konu açmıştım oyundayken kasa çalışmasına rağmen ekran gidiyodu reset atmadan düzelmiyodu garantiden gelince sıcaklık bilgilerini paylaşırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri