Pc Hocası Giriş seviye sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
Merhaba, Taner Hoca bir sonraki sistemi için giriş seviyesi olacak demişti. Ne zaman çıkacağı ve donanımları hakkında bir bilgi varmı? Ona göre hazırlık yapacağım. Teşşekür ederim iyi forumlar dilerim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: Pc Hocası Giriş seviye sistem

Selamlar;

Giriş seviye sistemimiz bu hafta sonu değil, diğer hafta sonu hazır olacak inşallah. Ancak parçalar ofise henüz gelmedi. Geldiğinde güncel donanımlar hakkında bilgi vereceğim mutlaka.

Proletarya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
RE: Cvp: Pc Hocası Giriş seviye sistem

OceanLaB' Alıntı:
Selamlar;

Giriş seviye sistemimiz bu hafta sonu değil, diğer hafta sonu hazır olacak inşallah. Ancak parçalar ofise henüz gelmedi. Geldiğinde güncel donanımlar hakkında bilgi vereceğim mutlaka.

peki fiyat kesinleşti mi hocam.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Proletarya' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar;

Maalesef ürünler bana ulaşmadan oturup konuşmuyoruz. İlk önce parçaları belirliyoruz, ardından video gününe 1 veya 2 gün kala kura bakılıp belirleniyor.

KS

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193

OceanLaB' Alıntı:
Proletarya' Alıntı:
Hocam cevaplarınız için çok teşekkür ederim. 

Maalesef ürünler bana ulaşmadan oturup konuşmuyoruz. İlk önce parçaları belirliyoruz, ardından video gününe 1 veya 2 gün kala kura bakılıp belirleniyor.

Aozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77

OceanLaB' Alıntı:
Proletarya' Alıntı:

Hocam insallah bu sefer gercekten f/p anlaminda bi sistem olur ?

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219

Hocam açıkçası almıyorum ama hobi oldu sürekli videoları izliyorum dikkatimi çekti full amd ekran kartı dahil bir sistem toplanmadı hiç belki f/p bakımından daha uygun olur tabi siz daha iyi bilirsiniz ama benim kafamda sürekli 

"işlemci amd
anakart asrock
ekran kartı asrock & xfx & saphire vs."

böyle çakma nike olan bir sistem dolaşıyor nasıl olur acaba ya :D :D Ramlar falan killstre herşey var ama hiçbirşey yok gibi :D

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Kerimhan' Alıntı:
Hocam açıkçası almıyorum ama hobi oldu sürekli videoları izliyorum dikkatimi çekti full amd ekran kartı dahil bir sistem toplanmadı hiç belki f/p bakımından daha uygun olur tabi siz daha iyi bilirsiniz ama benim kafamda sürekli 

"işlemci amd
anakart asrock

böyle çakma nike olan bir sistem dolaşıyor nasıl olur acaba ya :D :D Ramlar falan killstre herşey var ama hiçbirşey yok gibi :D

AMD - AMD sistemlerin yapılamıyor olmasının en büyük sebebi yeterli stok çıkartamıyor firmalar. Genelde NVIDIA GPU var. Yoksa teklif olarak yapmıştım ama olmuyor :D

playersk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

OceanLaB' Alıntı:
Kerimhan' Alıntı:

"işlemci amd
anakart asrock

AMD - AMD sistemlerin yapılamıyor olmasının en büyük sebebi yeterli stok çıkartamıyor firmalar. Genelde NVIDIA GPU var. Yoksa teklif olarak yapmıştım ama olmuyor :D

Taner hocam haftaya mı yeni sistem satışa çıkacak?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

playersk' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Taner hocam haftaya mı yeni sistem satışa çıkacak?

Yarın bir sistemim var hocam, sonra Mart ayının 1-10 arasında giriş seviye sistemim yayında olacak.

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109

Teşekkürler forumda paylaşıldı mı? Malesef haberim olmadı artmış fiyat zaten neyse ben youtube kanalını takip edeyim foruma baktım sadece.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
theory of a dead man' Alıntı:
Teşekkürler forumda paylaşıldı mı? Maalesef haberim olmadı ve artmış fiyat zaten. Neyse ben YouTube kanalını takip edeyim foruma baktım sadece.

Bu seferki forumda ayrıca paylaşılmadı. Bir sonraki sistem belki olabilir ama sosyal medya hesapları ve YouTube üzerinden takipte kalırsanız böyle şeyleri kesinlikle kaçırmazsınız. İyi forumlar ve iyi akşamlar diliyorum...

hasanbasrikoyuncu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Hocam bu yüksek sistem cumartesi günü tekrardan 17 bine satılmıştı. Şimdi 20 bin civarında acaba stokları ara ara mı veriyorlar? Tekrardan 17 bine çekme ihtimalleri varmı ben almadığıma pişman oldum parayı zor denkleştirdim.@"OceanLaB" Abi gerçekten muazzam bir sistem olmuş alamasamda Allah razı olsun güzel bir çalışma yapmışsınız bu piyasada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri