Yardım PC Hocası Goat V3

44RaiNgBlooD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
İ5 12400f
Ekran Kartı
Asus Dual Rtx 4060
Merhabalar sistemi telefon üzerinden arıyarak aldım henüz sistem kargoya bile verilmedi benimle aynı durumda olup kargo bekleyen varmı vatanı arayınca kargo ankaradan geliyor dedi bana ve henüz bazı ürünlerde stok olmadığı için gecikiyor dendi. Tahmini ne zaman gelir.

İstanbuldayım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,152
Merhabalar sistemi telefon üzerinden arıyarak aldım henüz sistem kargoya bile verilmedi benimle aynı durumda olup kargo bekleyen varmı vatanı arayınca kargo ankaradan geliyor dedi bana ve henüz bazı ürünlerde stok olmadığı için gecikiyor dendi. Tahmini ne zaman gelir.

İstanbuldayım
Ocak 16-20 arasi gelir bence

yasin007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dostum bende hala bekliyorum kaç gün oldu valla mağduriyetten başka bişey değil bu. istanbul bilişim gibi milleti dolandırıp kaçacaklarmı nedir anlamadı. Birdaha vatan dan hiç birşey almam çevremede aldırmam.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
dostum bende hala bekliyorum kaç gün oldu valla mağduriyetten başka bişey değil bu. istanbul bilişim gibi milleti dolandırıp kaçacaklarmı nedir anlamadı. Birdaha vatan dan hiç birşey almam çevremede aldırmam.
bu kadar sığ bir bakış ilk defa görüyorum. Siz bence internetten üzerinden hiçbir ürün almayın :D

yasin007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu kadar sığ bir bakış ilk defa görüyorum. Siz bence internetten üzerinden hiçbir ürün almayın :D
klavye delikanlısı internetten almadım zaten okuduğunu anla önce. ayın 29 unda verilen sipariş ocak 15 te hala kargoya verilmedi. sence ne düşünmeliyim bu durumda boş yapma

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
klavye delikanlısı internetten almadım zaten okuduğunu anla önce. ayın 29 unda verilen sipariş ocak 15 te hala kargoya verilmedi. sence ne düşünmeliyim bu durumda boş yapma
Klavye delikanlısı falan hoş değil hocam üslubunuza dikkat ediniz. Onun dışında elektronik parçalar bunlar stokları bitmiş olabiliyor çeşitli sorunlar yaşanabiliyor vs vs evet süreç uzun ama kötü bir deneyim yaşamanız her zaman yaşayacağınız anlamına gelmiyor :D vatandan dünya kadar alışveriş yapmışımdır bugüne kadar 3 günü geçen kargom olmadı boşu kimin yaptığı hakkında da ciddi endişelerim var.

yasin007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dostum 3 5 günde gönderseler öpüp başımıza koyarız bizde. İstanbul bilişimde bu şekilde insanlardan stok var gibi sipariş alıp kimseye ürünü yollamadılar sonra battılar ve bir sürü insan mağdur kaldı.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
dostum 3 5 günde gönderseler öpüp başımıza koyarız bizde. İstanbul bilişimde bu şekilde insanlardan stok var gibi sipariş alıp kimseye ürünü yollamadılar sonra battılar ve bir sürü insan mağdur kaldı.
Vatan aynı minvalde bir şirket değil hocam örnek ince hesap üzerinden geçen sene ürün aldım istanbuldan hataya gelmesi 4 gün sürdü başka kimseler aynı indirimli ürünü alınca 7-10 gün sürmüştü yoğunluk parça tedariki personel sorunları gibi şeylerde var hepsi komple hazır değil ki depodan çıkarıp versinler yanılgınız burda zaten 14 iş gününe kadar hakkı var zaten yasal olarak hafta sonları sayılmaz bilginize. Evet bende tasvip etmiyorum bu yaptıkları durumu fakat sizin de düşünceniz yanlış ayrıca büyük konuşmayın. Vatan Computerın Merkez bankasında blokeli duran 6,5m doları var batsa bile emin olun paranızı alırsınız kötü düşünmeye gerek yok. iyi forumlar en kısa zamanda sisteme kavuşmanız dileğiyle hayırlı günler.

yasin007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vatan aynı minvalde bir şirket değil hocam örnek ince hesap üzerinden geçen sene ürün aldım istanbuldan hataya gelmesi 4 gün sürdü başka kimseler aynı indirimli ürünü alınca 7-10 gün sürmüştü yoğunluk parça tedariki personel sorunları gibi şeylerde var hepsi komple hazır değil ki depodan çıkarıp versinler yanılgınız burda zaten 14 iş gününe kadar hakkı var zaten yasal olarak hafta sonları sayılmaz bilginize. Evet bende tasvip etmiyorum bu yaptıkları durumu fakat sizin de düşünceniz yanlış ayrıca büyük konuşmayın. Vatan Computerın Merkez bankasında blokeli duran 6,5m doları var batsa bile emin olun paranızı alırsınız kötü düşünmeye gerek yok. iyi forumlar en kısa zamanda sisteme kavuşmanız dileğiyle hayırlı günler.
dürüst olsunlar canımı yesinler bir ay da beklerim ama sorun şu ki her aradığım müşteri temsilcisi başka cevaplar variyor. yok 7 iş gününde kargoda yok 2 gün içerisinde kargoya verilecek, en son aradığım temsilcide anakart eksikmiş parçayı tedarik ettik bu gün gönderirler dedi yine gelen giden yok. adam gibi kardeşim parçamız eksik tedarikçiden mal bekliyoruz yoğun olduğumuz için bir ay sürer dese eyvallah der kimseyi de rahatsız etmeyiz. iyi dileklerin için teşekkür ederim. yukarıdaki klavye delikanlısı dediğim için özür dilerim. solda profilinin orada öyle yazıyor diye demiştim kusura bakma.

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
Müşteri temsilcileri konusunda haklısınız maalesef ezbere bilgi veriyorlar. Fakat Vatan ile İstanbul Bilişim aynı kefeye koymak :D

Bu arada ürünlerde genel bir stok sorunu var arkadaşlar gemiler Süveyş kanalını kullanamıyor ve Afrika'nın altından dolaşıyor. Bu nedenle Asya'dan gelen tüm ürünler şuan ülkemize ve Avrupa'ya geç gelmeye başladı. Kampanya dönemlerinde de maalesef soruna sebep olmaya başladı bu durum.

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

İstanbuldayım
bende vatana gidip isim yazdırdım şuan tam 19 gün oldu kasayla ram eksikmiş şuan hala beklıyorum ama vatan olunca kafam rahat param kalır korkusu olmuyor :))

KS

44RaiNgBlooD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bende vatana gidip isim yazdırdım şuan tam 19 gün oldu kasayla ram eksikmiş şuan hala beklıyorum ama vatan olunca kafam rahat param kalır korkusu olmuyor :))
Sistem bana 3 gün oldu geleli hocam kasayı ayrı kargo yapmışlardı allahtan ikiside aynı günde geldi bana sistemi montajlı istediysen geç gelir baya montaj sırası var demişlerdi ben kendim kurdum şuanlık gayet iyi ve memnunum Rdr2 iniyor şuan hatta😎
Parasını verdiysen sistem gelir merak etme Beyaz olan gerçekten ayrı bir şekli var beyaz var bende

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sistem bana 3 gün oldu geleli hocam kasayı ayrı kargo yapmışlardı allahtan ikiside aynı günde geldi bana sistemi montajlı istediysen geç gelir baya montaj sırası var demişlerdi ben kendim kurdum şuanlık gayet iyi ve memnunum Rdr2 iniyor şuan hatta😎
Parasını verdiysen sistem gelir merak etme Beyaz olan gerçekten ayrı bir şekli var beyaz var bende
okurken heycanlandım gerçekten hayırlı olsun bende beyazını sipariş ettim montajla ilgili bişey demediler acaba arayıp sorarlarmı ?

KS

44RaiNgBlooD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İnşallah montajsız yollarlar montaj ekibinde az kişi var muhtemelen yaptıkları montaj hızlı hızlı yap geç usulü olabilir kendin kurman daha sağlıklı olur.

Eksi Yönleri anakart yükseltmesi yapamadım telefonla aldım diye.
500 Gb şuan günümüzde orta bir düzey oynadığın oyunlara göre değişir tabi

Anakart üzerinde bir m2 ssd girişi daha olsaydı çok güzel olurdu ama sata ssd ya da hdd takarak çözüm olur şuanlık düşünmüyorum ilerde belki olabilir win 11 kurdum gayet iyi bios ayarlarından ram mghz düşük te olabilir bi kontrol etmeyi unutma şimdiden hayırlı uğurlu olsun istersen sistem foto video atabilirim.

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İnşallah montajsız yollarlar montaj ekibinde az kişi var muhtemelen yaptıkları montaj hızlı hızlı yap geç usulü olabilir kendin kurman daha sağlıklı olur.

Eksi Yönleri anakart yükseltmesi yapamadım telefonla aldım diye.
500 Gb şuan günümüzde orta bir düzey oynadığın oyunlara göre değişir tabi

Anakart üzerinde bir m2 ssd girişi daha olsaydı çok güzel olurdu ama sata ssd ya da hdd takarak çözüm olur şuanlık düşünmüyorum ilerde belki olabilir win 11 kurdum gayet iyi bios ayarlarından ram mghz düşük te olabilir bi kontrol etmeyi unutma şimdiden hayırlı uğurlu olsun istersen sistem foto video atabilirim.
teşekkürler. olur hocam :))

KS

44RaiNgBlooD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
teşekkürler. olur hocam :))
1705441323455.jpg
başka varsa atayım buraya

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
4 fan daha şipariş ettim 2 alta 2 üste. kule tipi soğutucu takıcam dark freezer x94rd güzel durucak gibi :))
WhatsApp Görsel 2024-01-20 saat 02.06.03_b7667b8d.jpg

KS

44RaiNgBlooD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri