Çözüldü PC HOCASI HERO WIFI SORUNU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oliver Queen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ilk defa sistem aldım o yüzden bilgim yok kusura bakmayın. Hero sistemi az önce geldi kurulumunu falan yaptım ama bilgisayarda wifi yok bağlanamıyorum bunun çözümü nedir, yardımcı olur musunuz?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Anakart Wifi desteklemiyor. Ethernet kablosu yada Wifi adaptörü alabilirsin.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar ilk defa sistem aldım o yüzden bilgim yok kusura bakmayın. Hero sistemi az önce geldi kurulumunu falan yaptım ama bilgisayarda wifi yok bağlanamıyorum bunun çözümü nedir, yardımcı olur musunuz?
Hocam ana kartta wifi özelliği yoksa bağlanamazsın ya adaptör alıcaksın yada Ethernet kablosu kullanacaksın.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Öncelikle sisteminiz hayırlı olsun. Kablolu bağlantı daha kaliteli ve hızlı bir erişim imkanı sağlar. Önceliğiniz kablolu bağlantıdan yana olmalı. Eğer kablosuz kullanacağım derseniz de bir bütçe belirtmeniz durumunda öneriler yapılacaktır.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Modem kutusundakiler maksimum 1.5 metre oluyorlar. Çoğu da 1 metre. Eğer kaliteli bir kablo alırsan 10metre dahi olsa aktarım hızında neredeyse hiç düşü olmaz. FPS oyunlarda da rahat edersin. Sana şunu önerebilirim:

Wifi alıcı olarka da antenli usb bir model işini görecektir rahatlıkla. Ama kablo en mantıklısı bence.

KS

Oliver Queen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim arkadaşlar kablo alıp halledeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri