Pc Hocası Insta Story

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
pc hocasının insta storysinde bi termal macun gördüm 128w/mk iletkene sahip sanırsam sıvı metalden yapılmıştır sıvı metaldende yapıldığı için işlemcilere sürmek daha mantıklı gibi geliyo ekran kartına sürersek nanay olabiliriz alınırmı sizce ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
pc hocasının insta storysinde bi termal macun gördüm 128w/mk iletkene sahip sanırsam sıvı metalden yapılmıştır sıvı metaldende yapıldığı için işlemcilere sürmek daha mantıklı gibi geliyo ekran kartına sürersek nanay olabiliriz alınırmı sizce ?
Riskli bir iş.

eğer tecrübeli değilseniz yapmanızı önermem.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

hocam ekran kartı içinde kullanılıyor o ürünler ama çok dikkatli olmak lazım nalet bir şeymiş ben kullanmadım ama izledim bir kaç video. Hatta linusun bu sıvı metal ile ilgili memeleri var :D

dakika 05:10 da var mesela :D

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
aklımda vatana götürüp onlara sıktırmak vardı :D

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
aslında gpuda sıkıntı sıvı soğutmanın pompasına sıktıktan sonra yayıpta montajlanabilir ama gpuda sıkıntı olur dediğiniz gibi

yada bu macunnların yaymak için aparatları oluyo onlara sıkılıpta sürülebilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri