Çözüldü PC Hocası Intel Kasaya HDD Takma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,805
sistemim gg6 nasıl takacağımı bilmiyorum ya da hangi aparatı almam gerektiğini bu konuda bilginiz var mı?
Aparata gerek yok. SATA SSD'de takabilirsin M.2 SSD'de. Yalnız anakart modelin de önemli.
Anakartın da kaç adet SATA portu var ise o kadar, kaç tane M.2 yuvası var ise o kadar takabilirsin. Anakart modeliniz nedir?

brkysrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aparata gerek yok. SATA SSD'de takabilirsin M.2 SSD'de. Yalnız anakart modelin de önemli.
Anakartın da kaç adet SATA portu var ise o kadar, kaç tane M.2 yuvası var ise o kadar takabilirsin. Anakart modeliniz nedir?

ASUS PRIME H610M-K D4 Intel H610 LGA1700 DDR4 3200 DP HDMI M2 USB3.2 mATX Anakart​

markası bu sanıyorum ki 1 tane m2 ssd yuvası var ama harici bi aparatla bi tane daha takanlar gördüm

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,805

ASUS PRIME H610M-K D4 Intel H610 LGA1700 DDR4 3200 DP HDMI M2 USB3.2 mATX Anakart​

markası bu sanıyorum ki 1 tane m2 ssd yuvası var ama harici bi aparatla bi tane daha takanlar gördüm
Evet bir tane daha m2 SSD eklemek istiyorsanız bir aparata ihtiyacınız var ama anakartta 4 adet SATA yuvası mevcut. Yani isterseniz 4 adet SATA SSD takabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri