Öneri PC Hocası ( Önerim Var )

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

PC Hocası hakkında küçük bir önerim olacak sizlere, Taner abi ( @OceanLaB )

Yararlı olur mu? Bu durum bilmiyorum ama, Bazı sorunlar çözüldüğün de Moderatör ekibi veya Yönetici ekibi çözüldü olarak işaretliyor. Bunu konu sahibi yapsa daha kolay ve Yöneticileri yormamış oluruz.

İnsanız sonuç da '' Çözülen bir sorunu '' Moderatör ekibi bazen unutuyor bu durumu ve diğer arkadaşlar da sorun devam ediyor zannedip yorum yapıyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,092
Merhaba Arkadaşlar,

Yararlı olur mu? Bu durum bilmiyorum ama, Bazı sorunlar çözüldüğün de Moderatör ekibi veya Yönetici ekibi çözüldü olarak işaretliyor. Bunu konu sahibi yapsa daha kolay ve Yöneticileri yormamış oluruz.

İnsanız sonuç da '' Çözülen bir sorunu '' Moderatör ekibi bazen unutuyor bu durumu ve diğer arkadaşlar da sorun devam ediyor zannedip yorum yapıyor.
Zaten yapabiliyorsunuz sadece kitleyemiyorsunuz

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Merhaba Arkadaşlar,

konuyu düzenleyip çözüldü yapabiliyor üyeler

MveA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
66
Buna ek olarak editör grubu oluşturulmalı. Bazı kategorilerde açılan başlıklar editör/yönetici onayından geçmeden yayınlanmamalı. Çok kötü başlıklar ve içerikler görüyorum.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Başlık düzenlenen etiket kısmında çözüldü yapabiliyorsun konu kitlenmiyor sadece
Yok, Kanka ben başlığa yazmak istemiyorum şahsen Sağ veya solda " Çözüldü " simgesi yapılsın konu çözüldüğün de Çözüldü olarak işaretleye biliriz.

Ki zaten kimse çözülen sorulara üşengeçlikden Çözüldü yazmıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri