PC Hocası sistem geldi önerileriniz

scaric

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben Windows kurduktan sonra yaptım birşey farkeder mi bilmiyorum ama bios için en güncel olan yeterli olacaktır audio için de öyle yapın en güncel olanı indirin, telefondan kısıtlı gorebildim ne var ne yok
Hocam böyle şeyler var kafam karıştı açıkçası
Sistem Bilgisi Görüntüleyici
Kolay Ayar
Realtek Gaming LAN bant genişliği Kontrol Yardımcı Programı
APP Merkezi
Hızlı Önyükleme
@Bios
Akıllı Yedekleme
Game Boost

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam böyle şeyler var kafam karıştı açıkçası
Sistem Bilgisi Görüntüleyici
Kolay Ayar
Realtek Gaming LAN bant genişliği Kontrol Yardımcı Programı
APP Merkezi
Hızlı Önyükleme
@Bios
Akıllı Yedekleme
Game Boost

Linkte bios sekmesinde şu driveri indirin bios için hocam hiç sormadım ama anakart a520 m değil mi değiştirmediniz alırken

Ekli dosyalar

• IMG_20220820_160912.jpg
    IMG_20220820_160912.jpg
    246 KB · Görüntüleme: 6

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,097
Güzel günlerde kullanın. Mouse hediyesini üründe biraz gecikme yaşandığı için (ekran kartı stokları yetişmedi firmanın deposuna) herkese verilecek şekilde rica ettik. Kırmadılar sağ olsunlar :)

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Güzel günlerde kullanın. Mouse hediyesini üründe biraz gecikme yaşandığı için (ekran kartı stokları yetişmedi firmanın deposuna) herkese verilecek şekilde rica ettik. Kırmadılar sağ olsunlar :)
Tam diyecektim ki acaba sistem tavsiyesinden sonra böyle parça tavsiyesi başlar mı mesela forumda bir konu açılır ekran kartı olsa seçenekler sunulsa rtx 3060 isteniyor diyelim sponsorunuz olan firmalarla konuşsanız en düşük 8.5k ise 7k dan 3060 300 stok pc hocası diye satışa sunulsa başka model marka veya donanımda olabilir yapılan anketlere göre firmalar yanaşır mı acaba ? Aklımda varken sorayım diye geldim zaten bir de ekran kartı stokları yetişmedi demişsiniz :) :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri