PC hocası sistemi aldım böyle hatalar var

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Kulaklık genelde basit. Sorun düzelmezse zaten değişim ya da onarım yaparlar. Ekran kartı genelde çözülüyor ama uğraştırma ihtimali var.
Kulaklık çalışıyor mikrofonu çalışmıyor başka pcye taktığımızda mikrofon çalışıyor ama bu driverleri güncelleyeyim belki düzelir

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam DDU ile sileceğim şimdi driveri sonra bu ekran kartını driverini nerden indireceğim
Linki attım güncelledim F5 atıp görebilirsiniz video da sadece driver silmeyi anlatıyor uygulama ile aşağıda DDU uygulamasını indirmek için linkide bırakıcam drver linkini de;

Burdan şimdi şu adrenalin sürümü var onu indiriyorum hocam driveri attığınız videodan silip burdan indirdiğim şeyi mi kuracağım
Linki attım güncelledim F5 atıp görebilirsiniz video da sadece driver silmeyi anlatıyor uygulama ile aşağıda DDU uygulamasını indirmek için linkide bırakıcam drver linkini de;

WHQL olan driver sürücüsünü.

En stabil olan sürücü diğerleri ham sorunlu driverlar.
Silip yaptıktan sonrada aşağıdakini uygulayın.
Ekli dosyayı görüntüle 12191
Hocam bahsettiğiniz yerdeki driveri indiriyorum ddu ile mevcut olanı silip o attığınızi yükleyeceğim dimi

Son düzenleme:

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam DDU ile sileceğim şimdi driveri sonra bu ekran kartını driverini nerden indireceğim

Burdan şimdi şu adrenalin sürümü var onu indiriyorum hocam driveri attığınız videodan silip burdan indirdiğim şeyi mi kuracağım

Hocam bahsettiğiniz yerdeki driveri indiriyorum ddu ile mevcut olanı silip o attığınızi yükleyeceğim dimi
Evet doğru.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Tamsmdir hocam hallettim ekran kartı sürücüsünü kurdum düzeldi sürücüyü kaldırdım ilk dduyla sonra kurdum tamamdır
WHQL sürüm kurdunuz değil mi ?
Kurduysanız aşağıdaki ayarı yapın;
ve Sorunlar düzeldi mi ?
Screenshot_1.png

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
ve Sorunlar düzeldi mi ?
Ekli dosyayı görüntüle 12862
Hocam bu attığınız yere nerden giricem ddu ile mevcut sürücüyü kaldırdım sonra sizin 2.siradakini indir ve kur dediginizi kurdum foto atıyorum
ve Sorunlar düzeldi mi ?
Ekli dosyayı görüntüle 12862

Ekli dosyalar

• 16714558748368645575197404261196.jpg
    16714558748368645575197404261196.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri