PC Hocasi Sistemlerini Vatan Mağazasında Özelleştirme Hakkında

oguz_turkyilmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pc hocasi topladığı sistemleri vatan mağazalarında bize sunuyor. Biz bu sistemleri magazada istediğimiz gibi ozellestirebiliyormuyuz yoksa kısıtlı seçeneklerimiz mi var? Örneğin ben pc hocasından aldığım sistemde asus gt502 kasa istiyorum ve vatanın stoğunda mevcut bu kasa. Ama vatanın internet sitesinde özelleştirme kısmına girdiğimde istediğim kasa gözükmüyor. Ama mağazadan alıp bu özelleştirmeyi gerceklestirebilirmiyiz

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,120
Pc hocasi topladığı sistemleri vatan mağazalarında bize sunuyor. Biz bu sistemleri magazada istediğimiz gibi ozellestirebiliyormuyuz yoksa kısıtlı seçeneklerimiz mi var? Örneğin ben pc hocasından aldığım sistemde asus gt502 kasa istiyorum ve vatanın stoğunda mevcut bu kasa. Ama vatanın internet sitesinde özelleştirme kısmına girdiğimde istediğim kasa gözükmüyor. Ama mağazadan alıp bu özelleştirmeyi gerceklestirebilirmiyiz
Mümkün diye biliyorum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Yani vatan İnternet sitesinde olmayan bir özelleştirme seçeneği vatan mağazasında mümkün mu? Kısaca bunu demek istedim, biraz devrik cümle kurarak sormuş olabilirim kusura bakmayın
hayır mümkün değil. Çünkü belirlenen fiyatlar o sistem içerisinde geçerleri. yani sadece sitede gösterilen değişimleri yapabilirsin.

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Goat özelinde konuşuyorsak genelde değiştirmeye fırsat bulamazsınız stoklar anında tükeniyor ve her ne kadar 1.000+ stok çık sakta mağazalar çok yoğun oluyor. Özelleşecek ürün mağaza stok da varsa fiyat farkı ödenerek satın alınabiliyor.

Ensiance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Goat özelinde konuşuyorsak genelde değiştirmeye fırsat bulamazsınız stoklar anında tükeniyor ve her ne kadar 1.000+ stok çık sakta mağazalar çok yoğun oluyor. Özelleşecek ürün mağaza stok da varsa fiyat farkı ödenerek satın alınabiliyor.
Sistemin çıkacağı tarih ve saat belli oluyor mu? Eğer ki oluyorsa buradan duyurulur mu?

Ensiance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Bu arada yeni sistem şubat ayında mı çıkacak? Birisi pc hocasının " şubatta sistem bombardımanı yapacağım " diye yorumlar yazdığını söyledi. Doğru mu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri