PC Hocası sitesi haberlerinde tarih sıkıntısı

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
342
Merhaba bugün Google'dan bir arama üzerine PC Hocası sitesinde bir habere baktım. Haber tarihine baktığımda göremedim.
Sadece bir yerde 19:30 diye bir saat yazıyor. Haber hangi tarih ve saatte girilmiş bilgisi yok. Bazı haberlerin hangi tarihe ait olduklarını öğrenmek önemli oluyor.
tarih ve saat kısmının görünmesi iyi olur. Bir de 3 gün önce, 1 ay önce, 1 yıl önce gibi net olmayan ifadeler değil, tam tarih ve saat yazması daha iyi olur.

Haber linki:

Örnek Donanım Haber'den bir haber. Altta tarih ve saat yazılı hatta güncelleme saati bilgisi de verilmiş.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
@OceanLaB Taner hocamın bir evladı oldu hem buraya hem diğer siteye güncellemeler yenilikler geleceğini söylemişti zaten kendisi koşuşturma içinde rahatladığı zaman buraya zaman ayıracağını söylemişti.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Merhaba bugün Google'dan bir arama üzerine PC Hocası sitesinde bir habere baktım. Haber tarihine baktığımda göremedim.
Sadece bir yerde 19:30 diye bir saat yazıyor. Haber hangi tarih ve saatte girilmiş bilgisi yok. Bazı haberlerin hangi tarihe ait olduklarını öğrenmek önemli oluyor.
tarih ve saat kısmının görünmesi iyi olur. Bir de 3 gün önce, 1 ay önce, 1 yıl önce gibi net olmayan ifadeler değil, tam tarih ve saat yazması daha iyi olur.

Haber linki:

Örnek Donanım Haber'den bir haber. Altta tarih ve saat yazılı hatta güncelleme saati bilgisi de verilmiş.

Aslında tarih olayı vardı. Fakat WP alt yapısında kullandığımız bir eklenti başımıza iş açtığı için kaldırmıştık. Ben yazılımcı arkadaşıma iletiyorum. Bir güncelleme yapmamız lazım oraya doğru söylüyorsunuz. Teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri