pc hocasi tv 3.604 tl indirimli sistem

kozmosxd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam 3.604 tl indirimli sistemde bazı arkadaşlar site üzerinden sistemi alamamış nasıl alabilirler? videonun yorum kısmında şöyle bir yorum gördüm “ merhaba abi arkadaşım sizden bu sistemi aldi ama bios ekranina giremiyor f2 ve del tuşlarının hepsini denedi giremiyor siyah ekranmış “ bu sorun nasıl çözülebilir? bende bu sistemi almak istiyorumda korkuyorum böyle hatalar alırımda çözemem diye. birde site güvenilir mi ilk defa gördümde. yardımcı olursanız sevinirim.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
hocam 3.604 tl indirimli sistemde bazı arkadaşlar site üzerinden sistemi alamamış nasıl alabilirler? videonun yorum kısmında şöyle bir yorum gördüm “ merhaba abi arkadaşım sizden bu sistemi aldi ama bios ekranina giremiyor f2 ve del tuşlarının hepsini denedi giremiyor siyah ekranmış “ bu sorun nasıl çözülebilir? bende bu sistemi almak istiyorumda korkuyorum böyle hatalar alırımda çözemem diye. birde site güvenilir mi ilk defa gördümde. yardımcı olursanız sevinirim.
dediğiniz sistem galiba AMD ekran kartı ile yapılmıs AMD ekran kartları watman hataları alma ihtimali yüksek korkuyorsanız AMD almayıp Nvidia Sistem alın , sorun cıkarsada zaten Satan firma ile konusup halledilir

KS

kozmosxd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Ekli dosyalar

• 8FAB507E-E73A-42CB-97DA-0E81205FA03D.png
    8FAB507E-E73A-42CB-97DA-0E81205FA03D.png
    547 KB · Görüntüleme: 6

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar