PC Hocasi Tv Oyuncu Koltuklar Hakkinda Vi̇deo Cekmesi̇ Lazim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
ilk aylarda biraz yüksek olur ama sonradan düsücektir bu yıl %35 ekran kartı sevkiyatı düstü yani dahada düsücektir ve fiyatlarda düsücektir
Umarım hocam bende 4060 almak istiyorum ama iste suanlik ilk ihtiyacım monitör o yüzden soğutucu kodunu bile başka yedeğe veriyorum

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Umarım hocam bende 4060 almak istiyorum ama iste suanlik ilk ihtiyacım monitör o yüzden soğutucu kodunu bile başka yedeğe veriyorum
arkadasımda sistem alıcak bütcesi 19k monitörle zorlicak ama 18k sisteme vereyi mi diyor yoksa 3k ayırıp monitöre mi ben kendisine önerdimde kararını bekliyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
arkadasımda sistem alıcak bütcesi 19k monitörle zorlicak ama 18k sisteme vereyi mi diyor yoksa 3k ayırıp monitöre mi ben kendisine önerdimde kararını bekliyorum
Hocam bende öyle yapıyorum o yüzden şuan monitör alicam laptopum var ekranı kırık biliyorsunuzdur belki onu kullanıcam bir süre daha sonra sistem alıcaz ailem ile 4060 i bekliyorum yoksa 3060 i5 12400f alicaktim

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Hocam bende öyle yapıyorum o yüzden şuan monitör alicam laptopum var ekranı kırık biliyorsunuzdur belki onu kullanıcam bir süre daha sonra sistem alıcaz ailem ile 4060 i bekliyorum yoksa 3060 i5 12400f alicaktim
yüksek ihtimalle arkadasım anna deniz alıcak ama td500 v2 mesh kasasın alıp 16k yapıp 3kda asus tuf ekran alıcak

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Hmm anladım ama bence yine mantıksiz gibi ya 2.4k verilir mi bir kasaya tabii üst düzey bir kasa ama ne bilim galiba ben o parayla anakart yükselirdim
evet bende öyle düsündüm söyledim ama gelecek yıl soket değistiriliceği icin ve anakartı yükseltse bile 14400f gelecek yıl gececek ve anakartta bosa gider ondan bence kasayı geleceğe yönelik olarak daha iyi olur

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
evet bende öyle düsündüm söyledim ama gelecek yıl soket değistiriliceği icin ve anakartı yükseltse bile 14400f gelecek yıl gececek ve anakartta bosa gider ondan bence kasayı geleceğe yönelik olarak daha iyi olur
Ha evet öyle dusununcede mantıklı ya bence sistem konusunda 1 yıldan fazla öteyi düşünmeyeceksin çünkü kafayı yiyorsun yeni soket yeni işlemci yeni ekran kartı aa yeni kasa falan pfff

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Ha evet öyle dusununcede mantıklı ya bence sistem konusunda 1 yıldan fazla öteyi düşünmeyeceksin çünkü kafayı yiyorsun yeni soket yeni işlemci yeni ekran kartı aa yeni kasa falan pfff
evet ondan zaten kasayı yükselticek. kasa bütün anakartları desteklediği icin ve ön ve yukarı 360mm destekliyor diye alıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri