PC Hocası V2 Çıktı

The_Muhammet16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Beklentiyi kendiniz oluşturdunuz yani bunun için suç atmaya gerek yok yada kötülemeye fiyata göre iyi sistem
Hocam hayırlı cumalar. 20-25k beklentisi çok fazla oluştu çünkü Goat V1'de 3070 gibi bir ekran kartı kullanılarak hazırlanan sistem 18 bine satıldı. Normal olarak Goat V2'in bir önceki Goat sistemden biraz daha pahalı olup daha kaliteli bir sistem olmasını bekledik. PcHocası olarak 20-25 bin lira civarında Ryzen 5 7500F ve RX7700XT DDR5 sistem hazırlatacak imkanınız ve gücünüz bulunuyordu. İnsanlar bu sebeple Goat V2'yi beğenmedi. Yani kimseye karşı kötü bir düşüncemiz yok yanlış anlaşılmasın. Türkiye'nin en F/P kralı sistemi olarak lanse edildiği için kalite beklentisi de oluştu. @OceanLaB

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Hocam hayırlı cumalar. 20-25k beklentisi çok fazla oluştu çünkü Goat V1'de 3070 gibi bir ekran kartı kullanılarak hazırlanan sistem 18 bine satıldı. Normal olarak Goat V2'in bir önceki Goat sistemden biraz daha pahalı olup daha kaliteli bir sistem olmasını bekledik. PcHocası olarak 20-25 bin lira civarında Ryzen 5 7500F ve RX7700XT DDR5 sistem hazırlatacak imkanınız ve gücünüz bulunuyordu. İnsanlar bu sebeple Goat V2'yi beğenmedi. Yani kimseye karşı kötü bir düşüncemiz yok yanlış anlaşılmasın.
Doğru olabilir fakat üst segment te bu kadar stok ta gereksiz olur diye düşünülmüş olabilir zamanla illaki üst segment gelir

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Beklentiyi kendiniz oluşturdunuz yani bunun için suç atmaya gerek yok yada kötülemeye fiyata göre iyi sistem
hocam beklentiyi biz oluşturmadık

TÜRKİYE'NİN AÇIK ARA EN İYİ SİSTEM TOPLAMA REHBERİ diye başlık atarsan herhalde beklenti içerisine girecez. F/P olara iyi ama dediğim gibi her hafta başka kanalların yaptığı bir sistem​

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
hocam beklentiyi biz oluşturmadık

TÜRKİYE'NİN AÇIK ARA EN İYİ SİSTEM TOPLAMA REHBERİ diye başlık atarsan herhalde beklenti içerisine girecez. F/P olara iyi ama dediğim gibi her hafta başka kanalların yaptığı bir sistem​

Açık ara çünkü genelde bu sistem max 18 e çıkıyordu 15k iyi rakam hemde çok iyi rakam

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
@OceanLaB hocam böyle stok durumlarında en azindan 10-20 tane de forum için ayirsan olmaz mı ? Ben çok almak istiyordum ama ilçedeyim vatana gitme şansım yok dimdizlak kaldım :( . Forum için bir kaç kod ile alım yapabilsek çok güzel olurdu hem forum canlanır hem vatana gidemeyenlerin de şansı olur :(

hhalilaydogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@OceanLaB hocam böyle stok durumlarında en azindan 10-20 tane de forum için ayirsan olmaz mı ? Ben çok almak istiyordum ama ilçedeyim vatana gitme şansım yok dimdizlak kaldım :( . Forum için bir kaç kod ile alım yapabilsek çok güzel olurdu hem forum canlanır hem vatana gidemeyenlerin de şansı olur :(
adam zaten telefondan sipariş için 100 adet stok ayırmış ne yapsın daha

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri