PC Hocası V2 Çıktı

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Yazıklar olsun şerefsizler sarı sitede ilanlarla doldurmuş . her ilden var satılık sıfır sistem diye yazık ya gerçekten yazık .

Scofield İbo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Yav Abi Sistem Ne Ara Bitti Ya Allah Belasını Versin Fırsatcıların kaç ay Boşunamı bekledim

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Ben Anlamıyorum 1 taneden fazlamı veriyorlar Bazıları İnternet Sipariş Stoğu bitti diyor. Mağazadan gidip sorun diyor doğru olabilir
hocam gidip alamazlar mı? 4 arkadaş gitsinler 4 kasa alsınlar mağaza olması daha kolay anında cepte ertesi gün git sat

Mert Smoke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Sonofwhyachi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu stokçulara tek çözüm hiçbir bilgi vermeyeceksin 1 hafta zaman aralığı vereceksin mesela bugün olduğunu bilmeseler alamayacaklar. Ihtiyacı olanlar sürekli takipte etkileşimde kalarak haberdar olamaya çalışacaklardır. Ben şahsen 3 gün belki çıkar net haber yok diye 1.5 saat uzağımda bulunan vatan şubesine gittim bekledim. Bugün ilk sıradan aldım döndüm. Bende birkac saat sonra gelenler aldı götürdü büyük ihtimalle al sat yapmak için bilemiyorum. Birisi başkası adına filan istiyordu şunun adına alıcaz gibisinden kötü bir durum alamayan yoktur inşallah ihtiyaci olupta.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
15.500e gayet güzel bir sistem olmuş sarı siteye ilanları düşmüş hemen :)

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
pc hocası ve vatan aklı sıra stokçuların önüne geçiyoruz diyerekten aslında ekmeklerine yağ sürmüştür. stokçu adam tek bir adrese 1 sipariş verip 1 hafta gelmesini beklemek zorunda kalırken artık 1 adreste yaşayan 5 kişiyi de yanında götürüp hepsine birer sistem aldırmıştır. üstelik beklemekte yok 1 saatte sırtlayıp eve getirmiştir sistemi.. sonra da direkt satışa sunmuştur, pc hocası ve vatanın sunmadığı hizmeti stokçular sundu helal olsun valla.. ne diyelim yazık cidden fiziksel satış yüzünden ihtiyacı olup alamayan yüzlerce kişi vardır birisi de benim çünkü altımda araba bile yok sistemi getirebilecek gitsem dahi..

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
pc hocası ve vatan aklı sıra stokçuların önüne geçiyoruz diyerekten aslında ekmeklerine yağ sürmüştür. stokçu adam tek bir adrese 1 sipariş verip 1 hafta gelmesini beklemek zorunda kalırken artık 1 adreste yaşayan 5 kişiyi de yanında götürüp hepsine birer sistem aldırmıştır. üstelik beklemekte yok 1 saatte sırtlayıp eve getirmiştir sistemi.. sonra da direkt satışa sunmuştur, pc hocası ve vatanın sunmadığı hizmeti stokçular sundu helal olsun valla.. ne diyelim yazık cidden fiziksel satış yüzünden ihtiyacı olup alamayan yüzlerce kişi vardır birisi de benim çünkü altımda araba bile yok sistemi getirebilecek gitsem dahi..
Pc hocasının suçu ne burda ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri