PC Hocası Yeni Sistem?

Cerade

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sa. Son Youtube videosunun yorumlarında bu hafta sistem çıkacağı söylenmişti. Sisteme dair detay var mı?

@OceanLaB

MeReKGs67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aynen ben de onu bekliyorum DDR4 mü DDR5 mi nedir ne değildir biraz ipucu verse de ona göre beklesek ya da beklemeyip başka sistem baksak

musa29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
1 aydır ben de bekliyorum bu yüzden sistem almadım, kimseden çıt yok. Bu denli bekletilmek hoş değil. En azından tarih vermeleri bizi tatmin eder

MeReKGs67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
önceki goat v4'te de bir sürü madur olan olmuş gitmişler erken stoklar bitti demişler falan filan biz pc alana kadar dünya savaşı çıkacak zaten

KS

Cerade

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aynen ben de onu bekliyorum DDR4 mü DDR5 mi nedir ne değildir biraz ipucu verse de ona göre beklesek ya da beklemeyip başka sistem baksak

Ben beklemeyip sistem aldım. Dolar arttı, piyasa karıştı demesi ümidimi kırdı.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
tek sistem yerine 3 farklı sistem gelmesi herkes için aslında daha iyi olabilir en azından 2 ekonomik seviyeyi düşünürsek giriş ve ortaya hitap etmeli yüksekten ziyade 2 sistem olabilirse eğer. Ürün başına daha az stok olur ama çeşit artmış olabilir insanlar için. Birde ihtiyacı olan insanlardan çok bir kaç kişi toplu alıyor gibi. Buna bir çözüm bulunsa en azından kişi başı 1 adetle sınırlı gibi herkes daha kolay yararlanabilir aslında. (satıcı firmanın kabul edeceğini düşünmüyorum ama sadece gördüğüm bi sıkıntıyı belirtmek istedim.)

Örneğin
1-5600+4060lı bir sistem (4060ti yükseltmesine izin vericek şekilde)
2-7500f+4060ti lı sistem (4070 yükseltmesine izin vericek şekilde)

Eğer hala düşünülüyorsa ve olanağı varsa bu tür bir çeşitlilik kolaylık sağlayacaktır. Ve tabiki mümkünse ekran kartı markası için en azından 2 seçenek sunulabilir.

rddm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4070süperli sistem yorumumu beğenmişti hoca ben de yaklaşık 2 haftadır bekliyorum en azından duyuru yapsa da duruma göre alsak yaz tatili hali hazırda yaklaşık 20 güne bitecek o yüzden...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri