PC Hocası Yeni Video Önerisi

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Merhaba dostlar,

Hocam bence 2.el ekran kartlari vesaire alip onlari sifiriyla kapistirsa bide 2.ele termal macun surse falan aklima geldi sorayim dedim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bence olmaz hocam çünkü 2.el ekran kartları alıp video çekenler var ve onlar ile PCHocası arasındaki videolara baktığınızda PCHocası daha resmi videolar çekiyor ciddi davranıyor bu demek değil ki diğer kanallar boş gibi ama PCHocasının marka olarak farklı bir tarzı var.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bence yapmaz

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Şöyle bir şey yapılabilir mesela sıfıra yakın bir ekran kartının fabrika çıkış termal macunu ile daha sonra performanslı bir termal macun ile arasındaki sıcaklık değerleri kıyaslanabilir. Ondan sonra piyasada sıfır ekran kartı termal macun yenileme furyası patlar :) :)

KS

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Şöyle bir şey yapılabilir mesela sıfıra yakın bir ekran kartının fabrika çıkış termal macunu ile daha sonra performanslı bir termal macun ile arasındaki sıcaklık değerleri kıyaslanabilir. Ondan sonra piyasada sıfır ekran kartı termal macun yenileme furyası patlar :) :)
bende oyle dusundum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sonra satıcı fırsatçılar bunları izleyip nasıl olsa bu adam doğru söylüyor herkes yapar ayağına fiyatları arttırsınlar değil mi ?

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Sonra satıcı fırsatçılar bunları izleyip nasıl olsa bu adam doğru söylüyor herkes yapar ayağına fiyatları arttırsınlar değil mi ?

Doğru yolda gidiyoruz. Daha sonra patlattıkları fiyatlara haftasonu indirimi adı altında indirim yapıp yine bindirilmiş fiyattan satsınlar.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Benim hala inancım tam Taner Hoca' dan fakir savaşlarını bekliyorum yeni konsept olarak, karşılaştırma da güzel ama zaten çoğu incelemede bileşenlerin detayına giriliyor çok ilgi çekmez bana kalırsa

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ortada bileşen olmayacak neredeyse.
Kasayı kesip ekran kartı sığdıran emektar üyelerimiz var illaki güzel görüntüler çıkar, ne var yani 3080 i herkes izler önemli olan HD graphics, 1050 ti ya da gariban 940 serisi ekran kartlı laptoplari izlemek :D

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri