PC Hocası'na @outlook.com.tr kaydolma sorunu

Metinolmetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Buraya kaydolurken @outlook.com.tr e posta adresimi kullanmak istedim. Her seferinde hata iletisi ile karşılaştım. Ben de @gmail.com e posta adresim ile kaydoldum. 'Kaydolduktan sonra değiştiririm nasılsa' dedim, sonuç: yine aynı hata ile karşılaştım. Oysa ki, @outlook.com.tr e posta adresimle kaydolabileceğim, hata iletisini içeren resimde de belirtiliyor.
1670171968019.png

CarryExe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
.tr olduğu için hata veriyor. @outlook.com olarak kaydolursanız hata olmayacaktır.

KS

Metinolmetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ekran görüntüsü 2022-12-04 193901.png

.tr olduğu için hata veriyor. @outlook.com olarak kaydolursanız hata olmayacaktır.
Maalesef sonu ".tr" ile biten mail hesabım vardır. @outlook.com.tr olarak kaydolabileceğim, hata iletisini içeren resimde görülüyor. Sistemsel bir sorun olduğu kanısına vardım.

CarryExe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Ekli dosyayı görüntüle 12231

Maalesef sonu ".tr" ile biten mail hesabım vardır. @outlook.com.tr olarak kaydolabileceğim, hata iletisini içeren resimde görülüyor. Sistemsel bir sorun olduğu kanısına vardım.
Az önce .tr li mail adresi ile kayıt olmayı denedim olmadı ama .tr siz mail ile kayıt oldu. Sistemsel bir durum varsa bir şey diyemeyeceğim.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Ekli dosyayı görüntüle 12231

Az önce .tr li mail adresi ile kayıt olmayı denedim olmadı ama .tr siz mail ile kayıt oldu. Sistemsel bir durum varsa bir şey diyemeyeceğim.
Muhtemelen sistemsel bir şeydir... @Celil ⤴️

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Merhabalar,

Geri bildirimleriniz için teşekkürler. Spam kayıtları engellemek amacıyla mail uzantı engelleme sistemimiz mevcut. "outlook.com.tr" ve .tr uzantıya sahip bir kaç mail servisini daha sistemimize dahil ettik. Şu an rahatlıkla outlook.com.tr mailiniz ile kayıt olabilir/mailinizi değiştirebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri